Udany debiut! – Nowy Klub w Siedlcach

27 października odbyła się inauguracja Klubu Zwierciadła w Siedlcach. Organizatorem Klubu jest Beata Kupiec z Ogrodu Inspiracji, a gościny udziela Iwona Zagajewska – właścicielka Cafe Babka.
Ponieważ był to debiut Klubu, nie wiedzieliśmy, ilu gości przeczytało nasze zaproszenia i kto z nich skorzysta. Już przed osiemnastą okazało się, że nie ma powodów do niepokoju, bo publiczność dopisała. W zajęciach wzięło udział ponad czterdzieści osób, ku naszej wielkiej radości uczestnicy byli w bardzo różnym wieku, co oczywiście wzbogacało dyskusję.

Pierwsze spotkanie poprowadziła Renata Arendt-Dziurdzikowska, a tematem były dobre nawyki, które sprawiają, że nasze życie może być radośniejsze. Zebrani uważnie słuchali prowadzącej, która zaprosiła wszystkich do dyskusji i dzielenia się swoimi pomysłami na pogodniejsze przeżywanie każdego dnia. Na koniec zaproponowała bardzo ciekawe ćwiczenie, poszerzające samoświadomość, a jego wyniki zostały omówione w małych grupach.

2 godziny upłynęły bardzo, bardzo szybko, uczestnicy cieszyli się z otrzymanych od siebie nawzajem inspiracji i możliwości wzięcia udziału w ciekawym spotkaniu.

fot. Jędrzej Kupiec