KONKURS ZAKOŃCZONY: Planete+ Doc Film Festival – KONKURS

Małże-i-miłość
Planete+ Doc

Już w piątek 10 maja rusza w Warszawie największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce – Planete+ Doc. Mamy dla Was 10 pojedynczych zaproszeń na dowolnie wybrany film.
10. PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL – jeden z najważniejszych festiwali filmów dokumentalnych na świecie, na którym pokazane zostanie ponad 140 filmów – odbędzie się w dniach 10-19 maja w warszawskich kinach Kinoteka i Iluzjon. Po raz drugi festiwal PLANETE+ DOC będzie miał równoległą odsłonę. Od 12 do 19 maja we Wrocławiu, w Dolnośląskim Centrum Filmowym (DCF), pokazanych zostanie ponad 50 filmów. Projekcjom w obu miastach będą towarzyszyć m.in.: debaty, spotkania z twórcami, wystawy, koncerty, warsztaty, wykłady mistrzowskie i konferencje. Ponadto w ramach „weekendu z festiwalem PLANETE+ DOC” (17-19 maja) impreza odbędzie się także w kinach studyjnych w 20 miastach w Polsce.

reklama

Więcej informacji oraz program na stronie Planete+ Doc Film Festival

Mamy dla Was 10 pojedynczych zaproszeń na dowolnie wybrany film festiwalu Planete+ Doc. Wystarczy wysłać do nas maila z opisem filmu, na który najbardziej czekacie, na adres: konkurs.portal@zwierciadlo.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 maja do godz. 15.00. W tytule maila proszę wpisać: PLANETE+ DOC, w treści maila swoje imię i nazwisko.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.