Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

KONKURS ZAKOŃCZONY:Wygraj warsztat z Katarzyną Miller – w sile wieku, w pełni sił

Czy ty także możesz o sobie tak, powiedzieć, w rubryce wiek wpisując jednocześnie 50 +? Apetyt na życie nie zmniejsza się wraz z wiekiem! Dowiedz się, jak uwolnić wewnętrzną energię i zwiększyć zadowolenie z życia po pięćdziesiątce!

DEFICYT WITAMIN, MINERAŁÓW I ENERGII – TO NORMALNE

Z wiekiem następuje stopniowa utrata energii wewnętrznej organizmu – obniżenie witalności, spowolnienie czynności motorycznych i psychicznych. Może pojawiać się stres odczuwany jako wyczerpanie, trudności w utrzymaniu koncentracji, senność w ciągu dnia, podenerwowanie, ból żołądka. Brzmi znajomo? Niestety, często dochodzi do tego niezbilansowana dieta, która nie równoważy stopniowych ubytków energii wywołanych genetycznym starzeniem się.

Badania epidemiologiczne wskazują, że status witaminowy osób po 50. roku życia oznacza zwykle niedobory. Jest na to sposób – suplementacja witaminowo-mineralna jako prosty, a zarazem skuteczny sposób wspomagania zdrowego trybu życia. Pożądany efekt w postaci poprawy jakości życia wykazano w badaniach klinicznych kompleksu witaminowo-mineralnego Pharmaton z wyciągiem G115® z żeń-szenia.

ENERGETYCZNA MOC ŻEŃ-SZENIA

Wśród roślin, którym nadano nazwę żeń-szeń, jedynie żeń-szeń koreański ma udokumentowaną użyteczność dla zdrowia. Dokładnie zdefiniowane warunki jego uprawy i przetwarzania pozwalają na uzyskanie tzw. białego żeń-szenia, który jest najbogatszym źródłem substancji aktywnych — ginsenozydów. Biały żeń-szeń stanowi bazę opatentowanego wyciągu G115® zawartego wyłącznie w produktach marki Pharmaton Geriavit.

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ – TO DZIAŁA!

Badania kliniczne wyciągu G115® i preparatu Pharmaton prowadzono od początku jego istnienia, łącznie było ich ponad 30. Wykazały one szczególną skuteczność wyciągu G115® u osób przepracowanych oraz tych, u których występują niedobory dietetyczne, i dowiodły wielokierunkowego pozytywnego wpływu wyciągu G115® na:

  • funkcje fizyczne: metabolizm energetyczny organizmu, wydolność oddechową, tolerancję na pokonywanie codziennego wysiłku fizycznego i psychicznego, wykorzystanie energii przez komórki mięśni i mózg;
  • funkcje psychiczne: pracę mózgu, procesy poznawcze, pamięć, czas reakcji;
  • funkcjonowanie układu odpornościowego;
  • status hormonalny;
  • wykorzystywanie (spalanie) kwasów tłuszczowych;
  • ochronę antyoksydacyjną.

Nieprzerwanie, od samego początku istnienia preparatu Pharmaton Geriavit, gromadzone są dane potwierdzające bezpieczeństwo jego stosowania. Pharmaton Geriavit zna się na witaminach i wie, że czasem każdy potrzebuje wsparcia, aby z energią stawić czoła codziennym wyzwaniom! Wystarczy 1 kapsułka dziennie! Efekt możesz zaobserwować już po 2 tygodniach stosowania.

 


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI