KONKURS ZAKOŃCZONY:Wygraj warsztat z Katarzyną Miller – w sile wieku, w pełni sił

fot. Rafał Masłow

Czy ty także możesz o sobie tak, powiedzieć, w rubryce wiek wpisując jednocześnie 50 +? Apetyt na życie nie zmniejsza się wraz z wiekiem! Dowiedz się, jak uwolnić wewnętrzną energię i zwiększyć zadowolenie z życia po pięćdziesiątce!
DEFICYT WITAMIN, MINERAŁÓW I ENERGII – TO NORMALNE

reklama

Z wiekiem następuje stopniowa utrata energii wewnętrznej organizmu – obniżenie witalności, spowolnienie czynności motorycznych i psychicznych. Może pojawiać się stres odczuwany jako wyczerpanie, trudności w utrzymaniu koncentracji, senność w ciągu dnia, podenerwowanie, ból żołądka. Brzmi znajomo? Niestety, często dochodzi do tego niezbilansowana dieta, która nie równoważy stopniowych ubytków energii wywołanych genetycznym starzeniem się.

Badania epidemiologiczne wskazują, że status witaminowy osób po 50. roku życia oznacza zwykle niedobory. Jest na to sposób – suplementacja witaminowo-mineralna jako prosty, a zarazem skuteczny sposób wspomagania zdrowego trybu życia. Pożądany efekt w postaci poprawy jakości życia wykazano w badaniach klinicznych kompleksu witaminowo-mineralnego Pharmaton z wyciągiem G115® z żeń-szenia.

ENERGETYCZNA MOC ŻEŃ-SZENIA

Wśród roślin, którym nadano nazwę żeń-szeń, jedynie żeń-szeń koreański ma udokumentowaną użyteczność dla zdrowia. Dokładnie zdefiniowane warunki jego uprawy i przetwarzania pozwalają na uzyskanie tzw. białego żeń-szenia, który jest najbogatszym źródłem substancji aktywnych — ginsenozydów. Biały żeń-szeń stanowi bazę opatentowanego wyciągu G115® zawartego wyłącznie w produktach marki Pharmaton Geriavit.

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ – TO DZIAŁA!

Badania kliniczne wyciągu G115® i preparatu Pharmaton prowadzono od początku jego istnienia, łącznie było ich ponad 30. Wykazały one szczególną skuteczność wyciągu G115® u osób przepracowanych oraz tych, u których występują niedobory dietetyczne, i dowiodły wielokierunkowego pozytywnego wpływu wyciągu G115® na:

  • funkcje fizyczne: metabolizm energetyczny organizmu, wydolność oddechową, tolerancję na pokonywanie codziennego wysiłku fizycznego i psychicznego, wykorzystanie energii przez komórki mięśni i mózg;
  • funkcje psychiczne: pracę mózgu, procesy poznawcze, pamięć, czas reakcji;
  • funkcjonowanie układu odpornościowego;
  • status hormonalny;
  • wykorzystywanie (spalanie) kwasów tłuszczowych;
  • ochronę antyoksydacyjną.

Nieprzerwanie, od samego początku istnienia preparatu Pharmaton Geriavit, gromadzone są dane potwierdzające bezpieczeństwo jego stosowania. Pharmaton Geriavit zna się na witaminach i wie, że czasem każdy potrzebuje wsparcia, aby z energią stawić czoła codziennym wyzwaniom! Wystarczy 1 kapsułka dziennie! Efekt możesz zaobserwować już po 2 tygodniach stosowania.