Wygraj Zestaw do Fondue Villeroy&Boch w designerskim konkursie świątecznym!

Wygraj zestaw do Fondue Villeroy&Boch

Za chwilę za oknem zapanuje siarczysty mróz, ale za to wnętrza naszych domów wypełnią smaki i zapachy świątecznych potraw. Bo to czas pełen tradycyjnych rytuałów, które można urozmaicić wspólną zabawą przy fondue.


Tych, którzy mieli już okazję spróbować tego niezwykłego szwajcarskiego delikatesu, nie trzeba przekonywać, że fondue to nie tylko kulinarne czary, lecz również wspaniała zabawa przy stole.

Jeżeli więc chcielibyście spędzić święta odrobinę inaczej,j zapraszamy Was do konkursu, w którym do wygrania będzie 5 zestawów do Fondue Villeroy&Boch.

Co zrobić, by wygrać:

Zrób zdjęcie oryginalnie nakrytego stołu i wyślij je do nas na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl. 5 najbardziej designerskich, nietuzinkowych czy po prostu oryginalnych nakryć nagrodzonych zostanie wyjątkowym Fondue Villeroy&Boch.

Więcej o nagrodzie:

Ten uniwersalny zestaw do Fondue Villeroy&Boch wyposażony jest w żeliwne naczynie, które świetnie sprawdza się podczas przyrządzania mięsnych dań oraz porcelanowy wkład przeznaczony do czekolady i serów. Unikniesz ich przypalenia dzięki płaszczowi wodnemu pomiędzy stalową a porcelanową częścią fondue. W zestawie znajdują się 4 indywidualnie oznaczone widelczyki, pierścień do ich zamocowania oraz stalowa pokrywa. Podstawa Fondue, w której umieszczono palnik, wykonana jest z żeliwa, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Elegancki a zarazem funkcjonalny kształt zestawu sprawia, że wspaniale komponuje się z zastawą stołową, również o charakterze świątecznym.

www.villeroy-boch.com

Nie zwlekaj! Weź udział w konkursie i ciesz się smakiem fondue!

Konkurs trwa od: 11.12 do 18.12

Regulamin konkursu Villeroy&Boch