Środa

Chciałam dziś zacząć sobie kopiować swoje wpisy , a tu patrzę – nie ma . Załamałam się, że wszystko zniknęło, ale na szczęście nie.

Dziś w Amsterdamie po południo bardzo mocno padało. Zostawiłam sobie podgląd na Amsterdam i od czasu do czasu zaglądam tam. Fajnie patrzeć na tetniące życie wielkiego miasta.

Szkoda, że nie ma lekarstwa na demencję, daję bliskiej osobie witaminki, zioła, dbam o nią . I powiem ,że w porównaniu z zeszłym rokiem jest lepiej , bo był czas, że było zero kontaktu a teraz kontakt jest i to bardzo dobry, jednak wydarzenia są pomieszane czasowo i przestrzennie.

Dzisiaj byłam u pobrania krwi, żeby sprawdzić mój cholesterol. Całkiem jestem zdezorientowana, podobno nowe badania wskazują ,ze cholesterol nie ma żadnego znaczenia jesli chodzi o zawały i miażdżyce . Lekarze twierdzą odwrotnie. Zmuszają mnie do statyn ,ja nie chcę brać , bo one są bardzo groźne dla zdrowia. Widzę, że lekarze są bardzo oporni na przyjęcie do swojej swiadomosci ,ze moze byc inaczej. Jesli jest inaczej niż mówia lekarze – to znaczy, że miliony ludzi truje się świadomie lub nieświadomie.

Nie uwierzę , że cholesterol wzrasta pod wpłwem jedzenia mięsa i tłuszczów zwierzęcych – mój mąż jest bardzo mięsożerny i ma dobry cholesterol a ja prawie nie jadam mięsa i tłuszczow i mam choleterol podwyższony. W przyszłym tygodniu mam spotkanie z lekarką w sprawie mojego cholesterolu i jeśli będę miała podwyższony cholesterol i tak nie zgodzę się na statyny wole czosnek .

PODYSKUTUJ: