Dobre wyniki tomografii

Ostatnie miesiące,tygodnie i dni były dla mnie bardzo ciężkie i nerwowe.
Dziś miałam w Amsterdamie, w klinice AMC spotkanie z dr Zondervan. To wspaniała kobieta, nie dosyć, że znakomity chirurg to jeszcze piękność – mogłaby zrobić także karierę jako modelka. Gdy zobaczyła mnie na korytarza od razu się uśmiechnęła i poprosiła do gabinetu. Pokazała mi wyniki tomografii i badań krwi, okazało się, że wszystkie są dobre.Ona jest takim lekarzem , który się cieszy razem z pacjentem i smuci razem z nim. Dziś była radosna, no i ja oczywiście też. Muszę przyznać, że prawie nie dowierzałam, tak mój umysł był zgnębiony i oczekiwał samych złych wiadomości.

Będąc w Klinice widziałam się też z panią profesor Laguną. Właśnie ona mnie operowała półtora roku temu.Jest genialnym chirurgiem i złotą kobietą.Operowała mnie 5 godzin – tak dokładnie,żeby ocalić chociaż część mojej nerki. I ocaliła. Po operacji ,gdy leżałam na intensywnej terapii przyszła zobaczyć jak się czuję i powiedzieć, że jest dobrze. Dzięki niej nie bałam sie tej poważnej operacji, ona i dr Zondervan stworzyły koleżeńskę ,sympatyczną atmosferę pełną pewności – dlatego się nie bałam. W szpitalu czułam się jak na wczasach choć miałam 30 cm ranę. Co to znaczy wsparcie dobrych, serdecznych ludzi !!!Te panie dodały mi sił i pewności siebie, sprawiły, że szybko wyzdrowiałam. Były na każdy telefon dostępne by doradzić i pomóc.Tym lekarkom zawdzięczam życie i wiarę w człowieka.

Profesor Laguna jest światowej sławy urologiem zajmującym się rakiem nerki.Praktykowała w wielu klinikach uniwersyteckich europejskich i amerykańskich, ma za sobą setki operacji i napisała ok.200 prac naukowych na temat raka nerki.
Jest radosnym człowiekiem, gdy ona wchodzi do pokoju słońce zaczyna świecić. Taka też jest dr Zondervan , mimo młodego wieku operuje najcięższe przypadki raków, odnosi sukcesy. Dzięki nim ludzie wracają do zdrowia i znowu mogą cieszyć się życiem i szczęściem.

PODYSKUTUJ: