I co dalej Europo?

Dziś było deszczowo i ciemno. Nastroje depresyjne. Smutno.

W telewizji dużo programów o uchodźcach, o kursach w Norwegii, na których nauczają uchodźców, jak odbierać zachowania europejskich kobiet. Zdjęcia dziewczyn w różnych pozach, w krótkich spódniczkach, z dekoltami i tłumaczenie, że to u nas nie oznacza, że ma się ochotę na mężczyznę. Podejrzewam, że uchodźcy doskonale wiedzą co jest co, a odbierają zachowania kobiet tak jak jest im wygodnie.
Uważam, że jak się dziewczynę dotyka bez jej zgody w intymne miejsca ( tak jak to miało miejsce w Kolonii i innych miastach a także w innych krajach w Sylwestra) widząc, że dziewczyna płacze, krzyczy, woła o ratunek to idiotyzmem jest i bezczelnością wmawiać społeczeństwu,że „oni” nie wiedzą jak się zachować przy kobiecie i z kobietą . Jest to zwykła agresja połączona z okradaniem ofiary, biciem i poniżaniem jej. To jest ohydne zachowanie, które powinno być surowo karane.
Niewątpliwie są między uchodźcami dobrzy , kulturalni ludzie i niestety ze względu na wygląd będą traktowni jak ci źli.
Nie chciałabym, żeby Europa stała się obszarem, w którym kobieta straci swoją pozycję i będzie człowiekiem drugiego gatunku.Jednak niektórzy rządzący zapominają o konsekwencjach swoich działań. Niby doszło już do lekkiego przebudzenia lecz ciągle jeszcze odzywają się głosy tzw. poprawności politycznej, która już i tak bardzo wiele złego zrobiła. Należy patrzeć perspektywicznie i myśleć o konsekwencjach wszelkich działań, nie można być ślepym i krótkowzrocznym, bo chodzi o przyszłość naszych dzieci , wnuków itd. To nie są mało ważne sprawy, dotyczą tego jaka będzie w przyszłości Europa.

PODYSKUTUJ: