Jak zimno to pora na spacery

Weekend zaskoczył zimnem. Prędzej czy później trzeba było się tego spodziewać. Słońca na szczęście nie brakuje, aczkolwiek mniejsi optymiści mówią, że na pewno na koniec tygodnia zacznie lać, wiać i szarzyć, a wszystko za sprawą odbywającego się wtedy Warsaw Gallery Weekend, który już od piątku w stołecznych galeriach. Podobno zawsze na tę imprezę następuje załamanie pogody, co oczywiście zniechęca mniejszych zapaleńców sztuki do umilania sobie weekendu spacerami po rozrzuconych po całym mieście galeriach. Jakoś nie zapamiętałam poprzednich edycji pod tym kątem. Nie mniej warto zaopatrzyć się w ciepłe, acz stylowe odzienie na tę okazję.
http://www.warsawgalleryweekend.pl/

Ostatni weekend września zapowiada się bardzo intensywnie, bo jak przystało na początek sezonu, nie tylko WGW Warszawa stoi. W tym samym czasie odbywać  się będą między innymi w Pałacu Kultury targi sztuki Not Fair http://notfair.pl/, a w Muzeum Etnograficznym w sobotę Niech żyje papier! http://www.ethnomuseum.pl/niech-zyje-papier.html

Zmęczonych przyziemnym odbiorem sztuki zapraszam do tymczasowej siedziby Fundacji, czyli do budynku Cosmopolitan, gdzie pracujemy nad wystawą prac z Kolekcji. “Pejzaż abstrakcyjny” na ścianach i z okien. Tutaj ciepło i milutko.
pejzazabstrakcyjny.zwierciadlo.pl

work-work

PODYSKUTUJ: