Już po

FullSizeRender 191-kopia FullSizeRender 192-kopia FullSizeRender 193-kopia IMG_7897

Na Dolny Śląsk wyjechaliśmy na 4 dni. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale i tak trafiliśmy nie najgorzej. W sobotę nawet udało nam się zrobić 3-godzinną wycieczkę rowerową. Jagoda tak jęczała w drodze powrotnej, że musieliśmy zadzwonić po posiłki do babci Zosi, żeby zabrała ją razem z rowerem z trasy, bo Jadziunia ledwo przebierała nogami.
Największą atrakcją w niedzielę było jak zwykle szukanie zająca. Przygotowałam specjalną mapę, w całym domu pochowałam słodkości, a potem z zachwytem obserwowałam, jak dzieciaki szukają w różnych zakamarkach ukryte czekoladowe jajeczka.
A w poniedziałek, tuż przed powrotem do domu odwiedziliśmy wrocławskie Zoo. Gdy byłam w nim z dziećmi pierwszy raz, trzy lata temu, już nam się spodobało, ale teraz, po rozbudowaniu jest ekstra! Afrykarium jest rewelacyjne! Akwaria z rozmaitymi gatunkami ryb, fokami, żółwiami, hipopotamami robią tak oszałamiające wrażenie, że aż trudno to opisać. Po prostu trzeba pojechać i zobaczyć. Super rozrywka, dla wszystkich, w każdym wieku.

PODYSKUTUJ: