Jak zmotywować partnera do ćwiczeń?

Jak zmotywować partnera do ćwiczeń?

MWO_7987 MWO_8184

Nie jest łatwo samemu zmobilizować się do treningu, a co dopiero z partnerem?  Niejednokrotnie spotkałam się ze zmartwieniem moich podopiecznych jak zachęcić męża do pójścia na siłownię. Same są aktywnymi kobietami, które przepełnione determinacją chcą zmotywować swoją drugą połowę do zdrowego trybu życia.

Oczywiście, uważam, że motywacja wewnętrzna jest najważniejsza, czyli własna potrzeba wybrania się do trenera. Doskonale też rozumiem jak istotną rolę odgrywa kobieta w pielęgnowaniu zdrowia – zarówno fizycznego jak i psychicznego we własnych ognisku domowym.

Nie od dziś wiadomo, że wspólna pasja partnerów ożywia ich relację intymne. Dzięki czemu smakuje im lepiej wspólny trening, rozmowa i seks.

MWO_8435

Dlatego przed Wami kilka przykładów z życia moich podopiecznych na zachęcenie partnera do aktywności. Może dla Was okażą się skuteczne? 😉

Prób było kilka:

  1. Niektóre same trenując chciały dać przykład, wypacając siódme poty na siłowni, jedząc zdrowo i przede wszystkim dbając o swoje swoją psychikę – w końcu poświęcając czas dla siebie. Swoją drogą bardzo skuteczna metoda. Widoczne efekty są dobrą zachętą.
  2. Inne przychodzą do nas – trenerów http://swansbar.pl/ , mając nadzieję, że będą trenować w tym samym czasie – trenerka zajmuje się kobieta, a trener mężczyzną. Idealne rozwiązanie, aby każde miało swoją przestrzeń i odpowiedni trening dostosowany do ich możliwości.
  3. Jak nie po dobroci to sprytem… Ciekawa metoda, ale zdarza się skuteczna:-) prezent od ukochanej partnerki dla swojego mężczyzny: pakiet treningów z trenerem. Ryzykowne, ale mężczyzna postawiony pod ścianą, nie ma za dużego wyboru.

MWO_8681

Trzymam za Was kciuki i jestem spokojna o poszukiwanie motywacji dla swoich partnerów przez kochające kobiety:-)

PODYSKUTUJ: