Energia od pokoleń: konkurs, który łączy

Zapraszamy Was do drugiej odsłony, wyjątkowej akcji „Energia od pokoleń”, której celem jest poszukiwanie niezwykłych relacji, wspólnych przeżyć i pasji, jakie łączą mamy i córki, a także babcie i wnuczki. Autorki najciekawszych historii otrzymają zaproszenia na warsztaty z Katarzyną Miller oraz sesję zdjęciową wykonaną przez wybitnego, polskiego fotografa Jacka Porembę.
Projekt „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit” jest kontynuacją zeszłorocznej akcji dedykowanej mamom i córkom. W tym roku, w odpowiedzi na liczne sygnały i prośby, otwiera się także na relacje łączące babcie i wnuczki.

Celem konkursu jest pokazanie bliskości łączącej pokolenia kobiet w rodzinie. Silne więzi między mamą a córką, wyjątkowe relacje łączące babcie i wnuczkę, wspólne pasje i energia im towarzysząca, mają ogromną siłę i moc. To nie tylko przyjaźń i miłość, ale też często motywacja do bycia coraz silniejszą i lepszą każdego dnia.

W tej edycji szukamy energetycznych duetów, ale także tercetów. Do udziału w konkursie 2015_Geriavit_butelka_pudelko_100_kapsulekzapraszamy wszystkie babcie, mamy i córki, które chcą pokazać innym, jak silne uczucie je łączy i jak trwała jest więź między nimi, bez względu na różnicę wieku i charakterów. – mówi Anna Myszkowska-Sznajder – Senior Brand Manager, Pharmaton Geriavit, pomysłodawczyni konkursu.

Ideą akcji „Energia od pokoleń” jest podkreślenie, że dzięki pasji oraz wsparciu młodego pokolenia, osoby dojrzałe mogą czerpać energię do życia. „Energia od pokoleń” to energetyczne duety, wzajemnie się wpierające i wymieniające doświadczeniami. To obustronna troska, inspirowanie siebie i dodawanie sobie energii. Akcja ma także zachęcić do umacniania relacji rodzinnych i poświęcania czasu najbliższym.

_DSC9818 (1)

Nagrodą dla wyróżnionych par będzie energetyczne, kameralne i ultrakobiece spotkanie z Katarzyną Miller, a w finale laureatki staną przed obiektywem wybitnego, polskiego fotografa – Jacka Poremby.

Katarzyna Miller to znana psychoterapeutka i publicystka, energetyczna osobowość, specjalistka w dziedzinie relacji międzyludzkich. W trakcie wyjątkowych i inspirujących warsztatów z jej wieloletniego doświadczenia, a także wiedzy na temat relacji, emocji i związków, będą miały okazję skorzystać laureatki konkursu.

Z kolei Jacek Poremba, światowej klasy fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem, wydobędzie z par najgłębsze pokłady energii, pasje i podkreśli ich wzajemne relacje.

Do konkursu zgłaszać się można za pośrednictwem strony www.energiaodpokolen.pl oraz poprzez fanpage Energetyczni 50+ na Facebook.com. Zadanie konkursowe jest proste – wystarczy przesłać zdjęcie w duecie lub tercecie z najbliższą osobą, które prezentować będzie także emocje oraz wspólne pasje łączące kobiety.

Energia_od_pokolen_logo2016 (1)

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link