Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

4 marca 2016 in Zdrowie by redakcja

Kurkumina: sposób na dobre zdrowie


Przede wszystkim pomaga walczyć z cholesterolem, jest odpowiednia dla cukrzyków, a także wspiera organizm w walce z nowotworami i chorobą Alzheimera. Ponad to ma działanie przeciwzapalne i antywirusowe. Wspomaga trawienie, odtruwa organizm, doskonale służy cerze. Reguluje funkcjonowanie organizmu.

Na dalekim wschodzie już od ponad 5000 tysięcy lat, była uważana za jeden z najważniejszych leków. Kurkumina używana była  do przyśpieszania gojenia ran, oczyszczania organizmu, w tym krwi z toksyn i łagodzenia dolegliwości żołądkowych w ajurwedzie.

Lecznicze właściwości przypraw odkryto już dawno, jednak kurkuma musiała poczekać na „odkrycie” w Polsce, głównie ze względu na bardzo niską wchłanialność. Organizm nie jest w stanie sam przyswoić wartości kurkuminy, z kolei na rynku nie pojawił się żaden preparat, który rozwiązałby problem kompleksowo.
Licur7000 to produkt wyróżnia się  kurkuminą, która  jest lepiej wchłaniana przez organizm aż o… 18 500%.


Orange Love – nowy pakiet, nowe możliwości

„All you need is love” – śpiewali w latach 60. członkowie zespołu The Beatles. Tym hasłem Orange Polska wychodzi dziś naprzeciw potrzebom konsumentów, prezentując pakiet ...

Marcowy numer „Zwierciadła” w promocyjnej cenie!

Specjalna promocja na numer marcowy w wersji pdf: 2,90 PLN zamiast 9,99 PLN!
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI