Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Homeo_zwierciadlo (1)
15 października 2014 in Zdrowie by redakcja

Maria Rotkiel – dlaczego wybrałam naturalne leczenie dla mojego dziecka

Homeopatia staje się coraz popularniejsza na świecie i w Polsce. Doceniana jest również przez wielu znanych ludzi i artystów. Dzieje się tak dzięki temu, że coraz większą wagę przywiązujemy do zdrowia i jakości naszego życia. Homeopatia w naturalny sposób wspiera siły organizmu. Leki homeopatyczne nie wywołują skutków ubocznych i mogą być stosowane przez maleńkie dzieci i ludzi starszych. Leki te działają skutecznie zarówno w stanach ostrych, nagłych, jak i w chorobach przewlekłych.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Maria Rotkiel, która zaufała homeopatii, gdy urodził się jej syn, opowiada nam o swojej przygodzie:

Maria Rotkiel z synkiem

Jak wiele maluszków miał problemy z brzuszkiem i częste kolki spędzały sen z powiek całej rodziny. Lekarze bagatelizowali problem i powtarzali „To naturalne, za jakiś czas powinno minąć”, ale nie mijało, a cała rodzina była coraz bardziej niewyspana i zmęczona. Jak każda mama chciałam jak najszybciej pomóc swojemu maleństwu, a przyznam szczerze, że sama również marzyłam o spokojnej nocy bez płaczu i nerwów. W końcu zdecydowałam się na konsultacje u lekarza homeopaty i to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Po raz pierwszy zostałam cierpliwie wysłuchana. Pani doktor, po wnikliwym wywiadzie i dokładnych badaniach, uspokoiła nas, że synek jest zdrowy, ale nie zbagatelizowała mojego niepokoju. Rozumiała moje obawy i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Wytłumaczyła mi, na czym polega problem kolek i przepisała lek homeopatyczny. Od razu zyskała nasze zaufanie i sympatię dzięki profesjonalnemu podejściu, cierpliwości, wnikliwości i miłemu sposobowi bycia. Do zastosowania tej metody przekonał mnie również fakt, że leki homeopatyczne są bezpieczne i nie mają żadnych skutków ubocznych. Przede wszystkim mogą być przyjmowane przez bardzo małych pacjentów, często w sytuacjach, gdy tradycyjna farmakoterapia nie daje żadnej alternatywy. Spróbowaliśmy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Po dwóch tygodniach problem kolek minął, a cała rodzina odetchnęła z ulgą. Od tego czasu nie tylko mój synek, lecz także ja i mój partner z zaufaniem i przekonaniem korzystamy z homeopatii i możemy zapewnić, że jest to naprawdę skuteczna metoda leczenia. Polecam ją wszystkim rodzicom.

Homeopatia jest formą terapii, która jest świetnie znana od ponad dwustu lat i stosowana na całym świecie. Leki homeopatyczne zawierają wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego, zwierzęcego oraz mineralnego.

Leki homeopatyczne są stosowane na szeroką skalę w wielu krajach Unii Europejskiej, między innymi we Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii, gdzie oficjalnym lekarzem brytyjskiej rodziny królewskiej jest dr Peter Fisher – dyrektor kliniczny i dyrektor ds. badań w Królewskim Szpitalu Homeopatycznym w Londynie.

W Polsce homeopatia również zyskuje na popularności. Zawdzięcza to wysokiej skuteczności, szerokiej tolerancji u pacjentów oraz temu, że nie powoduje skutków ubocznych. Dlatego im większą wagę przywiązujemy do naszego zdrowia, tym bardziej powinniśmy się zainteresować homeopatią.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI