Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
8 lutego 2015 in Zdrowie by redakcja

Pole dance. Praca z ciałem

Pole Dance to szybko rozwijający się sport wśród kobiet. Początkowo kojarzony jako taniec w nocnych klubach, teraz podbija serca dziewczyn jako nowa forma aktywności fizycznej. W zależności od zainteresowań może mieć zawierać więcej elementów tańca erotycznego albo ćwiczeń fitnessu .

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pole dance to połączenie tańca, akrobatyki i fitnessu.Pozwala na lepsze poznanie własnego ciała i psychiki. Jest to pełny trening, który pomaga wzmocnić mięśnie, wyrzeźbić sylwetkę i poprawić kondycję. Znacznie także poprawia elastyczność i wytrzymałość. Jak każda aktywność sportowa wymaga rozgrzewki przed zajęciami. Przed zapisaniem się do klubu warto sprawdzić,  czy instruktor wystarczająco zwraca na to uwagę, i jak wygląda lekcja.

Wiele kobiet wybiera polce dane również jako formę terapeutycznej pracy z ciałem. W czasie kursu chcą wyrazić siebie, odkryć swoją zmysłowość, zyskać lepszy kontakt z ciałem dla siebie i poczuć się pewniej w kontaktach z partnerami. Mężczyźni reagują na pole dance dwojako: nienawidzą albo uwielbiać patrzeć. Ze statystyk z serwisu PrezentMarzeń.com wynika, że panowie chętnie kupują swoim partnerkom zajęcia pole dance na prezent.

Taniec na rurze zachwyca połączeniem sztuki, tańca i sportu. Coraz częściej odbywają się konkursy, pokazy i mistrzostwa tej dyscypliny. Pole dance jest także wykorzystywany jako element wielu widowisk scenicznych.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI