Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Sonicare DiamondClean
17 kwietnia 2015 in Artykuły Sponsorowane, Zdrowie by redakcja

Sonicare DiamondClean. Jak dbać o zęby na co dzień?

Higiena jamy ustnej to podstawa zdrowych zębów. Warto pamiętać, że zaniedbane zęby mogą prowadzić do poważnych chorób całego organizmu. Dbanie o zęby na co dzień to przede wszystkim częste i prawidłowe szczotkowanie zębów. Bardzo dokładne oczyszczenie powierzchni zębów zapewnia szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean, najnowszy i najbardziej nowoczesny model szczoteczek sonicznych Philipsa.

Jak działa Sonicare DiamondClean ?

Generator drgań powoduje ruch włosia szczoteczki z bardzo dużą częstotliwością (aż 31 000 drgań na minutę!). W efekcie na końcach włosia szczoteczki powstaje fala dźwiękowa – właśnie dlatego szczoteczka nazywa się „soniczna”.  Fala ta wywołuje zjawisko kawitacji (bardzo szybkie zmiany ciśnienia powodują zmianę wody bezpośrednio w gaz i powstanie pęcherzyków powietrza, podobnie jak przy gotowaniu), która pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie powierzchni zębów, niespotykane przy użyciu innych szczoteczek.

Co jeszcze daje używanie szczoteczki Sonicare DiamondClean?

  • zastosowanie strumienia pęcherzyków powietrza z pastą zastępuje irygatory i czyścidełka do przestrzeni międzyzębowych
  • zmniejszone odkładanie się kamienia zębowego, redukcję bioflmu na powierzchni zębów
  • redukcję flory bakteryjnej w obrębie całej jamy ustnej (bakterie bardzo źle znoszą częstotliwość pracy szczoteczki, a szczególnie zjawisko kawitacji)
  • poprawę stan dziąseł
  • odczucie niezwykłej gładkości i czystości zębów
Sonicare DiamondClean to także przykład nowoczesnego funkcjonalnego projektowania. W zestawie znalazła się szklanka wyposażona w ładowarkę (czyli szczoteczka ładuje się po odłożeniu do szklanki), podobnie – futerał podróżny też ma własną ładowarkę z portem mini USB/USB: szczoteczkę można więc naładować, korzystając np. z komputera.

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI