Butik Świąteczny

Zadbaj o siebie i swoich najbliższych

Woda stanowi aż 60% ludzkiego organizmu. Jest konieczna, żeby zapewnić prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. Jesienią i zimą, gdy temperatura powietrza spada, a wraz z nią nasze odczuwanie pragnienia, troska o regularne nawodnienie organizmu staje się wbrew pozorom jeszcze ważniejsza. 

Niektórym z nas wydaje się, że picie kolorowych napojów, kawy i  herbaty wystarczy, żeby odpowiednio nawodnić organizm. Nic bardziej mylnego! Nic nie zastąpi nam czystej wody. Najzdrowiej będzie więc wyrobić w sobie nawyk regularnego picia. Właśnie aspekt regularności jest ważny, ponieważ nie chodzi o to, aby natychmiastowo gasić pragnienie, ale systematycznie pić ją małymi łykami. Według najnowszych zasad neuronauki wyrabianie nawyku trwa ok. 3 miesięcy, w tym czasie warto więc dodatkowo się motywować. Dobrym pomysłem jest postawienie w zasięgu ręki butelki lub dzbanka z wodą i picie niewielkich ilości co kilkanaście minut.

Marka BRITA ma w swojej ofercie produkty, które sprawią, że wypracowanie nowego zdrowego nawyku stanie się dużo prostsze. Jednym z nich jest butelka z filtrem, która stanowi alternatywę dla wody butelkowanej kupowanej w sklepach. Butelka zapewnia smaczną, świeżą wodę zawierającą wapń i magnez. Butelka BRITA fill&go Vital jest butelką wielorazowego użytku. To oznacza, że kupując ją, nie produkujemy kolejnych gór plastikowych odpadów. Ponadto to rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ koszt jednego litra filtrowanej wody wynosi zaledwie 13 groszy. Butelka jest lekka i estetyczna, więc idealnie nadaje się do tego, aby nosić ją  ze sobą w torbie. Dzięki czemu możesz korzystać z niej w pracy, w szkole czy podczas treningu.

Filtrowaną wodę warto też wprowadzić na stałe do kuchennego użytku. Picie wody – zamiast słodkich napojów – zdecydowanie wyjdzie na zdrowie całej rodzinie. Dzięki zastosowaniu filtrów zyskają również napoje gorące. Herbata, kawa czy potrawy zyskają zupełnie inny smak i aromat. Filtry usuwają bowiem z wody kranowej chlor, metale ciężkie czy też twardość wody. Koszt jednego litra wody przefiltrowanej za pośrednictwem filtra dzbankowego BRITA to ok. 22 gr., podczas gdy średni koszt wody butelkowanej to 1 zł za litr. Dla domowych potrzeb wystarczy wybrać dzbanek z wkładem filtracyjnym BRITA Style i problem jakości wody oraz noszenia ciężkich butelek wody przestanie istnieć…

Zadbaj o kondycję najbliższych i zamiast kolejnego nietrafionego gadżetu podaruj im pod choinkę coś naprawdę przydatnego, takiego jak dzbanek czy butelka filtrujące BRITA.

Dzbankowe Filtry do Wody

  • Dzbankowe filtry do wody skutecznie radzą sobie z problemami wody wodociągowej.
  • Filtry redukują: zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, rdza), chlor i związki chloru, substancje organiczne wpływające negatywnie na smak, przejrzystość i barwę wody, twardość wody (kamień), wybrane metale ciężkie (tj. ołów i miedź)
  • Nie wymagają instalacji i są niezwykle proste w obsłudze
  • Są wykonane z komponentów najwyższej jakości, a ponadto spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy jakości oraz podlegają regularnej rygorystycznej kontroli jakości
  • Są dostępne w różnych pojemnościach: modele lodówkowe oraz XL.

Cena: 89,90 zł, kup tutaj

Butelka Filtrująca BRITA Fill&Go Vital

  • Produkt trwały, wyjątkowo przejrzysty, odporny na zarysowania, wykonany z materiału wysokiej jakości, wolny od BPA.
  • Nadaje się do mycia w zmywarkach.
  • Filtracja pozostawia w wodzie 100% wapnia i magnezu.
  • Butelka ma pojemność 600ml, można ją napełnić wodą z każdego ujęcia wodociągów miejskich.

Cena: 44,90 zł, kup tutaj