1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

Nowy Klub w Krakowie - Szkoła Jogi Sadhana

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
W Sadhanie uczymy jogi i żyjemy jogą. Praktykujemy metodą Iyengara, która doskonale sprawdza się w naszej kulturze.

Joga jest rodzajem aktywności, który wpływa na całość funkcjonowania: poprzez praktykę asan i pranajam (pozycji jogi i ćwiczeń oddechowych) zyskuje się świadomość ciała, uspokojenie, wewnętrzną równowagę.B.K.S. Iyengar trafnie określa to, co „robi” joga:

"Celem i kulminacją praktyki jogi jest poznanie duszy, jednak po drodze pojawia się mnóstwo korzystnych efektów ubocznych, na przykład zdrowie, szczęście, spokój i równowaga."

Przystąpiliśmy do Klubu Zwierciadła, ponieważ bliskie są nam tematy świadomości siebie, dążenie do szczęścia i spokoju czy wewnętrznej równowagi. Mamy nadzieję, że pomagając organizować spotkania w Klubie Zwierciadła będziemy mieli okazję podzielić się naszymi doświadczeniami pracy z ciałem i duchem.

Szkoła Jogi Sadhana została założona w 2002 roku przez Romana Grzeszykowskiego. Od tego czasu szkoła ciągle się rozwija, doskonaląc swój warsztat nauczania jogi metodą Iyengara. Siedziba Sadhany mieści się w centrum Krakowa przy ulicy Długiej 17 (Pasaż Wenecki). Oprócz swojej aktywności nauczyciela jogi na zajęciach, Roman Grzeszykowski organizuje weekendowe warsztaty jogi oraz wakacje z jogą (w Krakowie oraz w innych częściach Polski). Jako jeden z niewielu nauczycieli metodą Iyengara w Polsce Roman posiada uprawnienia Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara (PSJI) do prowadzenia Kursów na nauczycieli jogi.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze