1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Uważni.pl – treningi i warsztaty uważności

Uważni.pl – treningi i warsztaty uważności

Zapraszamy osoby, które chcą się rozwijać, zwiększyć swoją odporność na stres i osoby doświadczające trudności. Praktyka uważności to prawdopodobnie najlepiej zbadana metoda redukcji stresu na świecie.

Możesz wybrać: MBSR Trening Redukcji Stresu, Terapia oparta na uważności MBCT, Treningi uważności dla dzieci i młodzieży, Warsztaty dla specjalistów: nauczycieli, lekarzy, psychologów, terapeutów, Warsztaty uważność dla firm.

Zespół Uwazni.pl - Renata Mizerska, Filip Kołodziejczyk, Tomasz Kryszczyński
Doświadczeni i certyfikowani nauczyciele uważności MBSR,  certyfikowani terapeuci MBCT, psycholodzy.

Dlaczego warto?
Uważność zwiększa koncentrację, pamięć, kreatywność i satysfakcję z życia. Wspiera też proces zdrowienia. Badania naukowe potwierdzają, że praktyka uważności redukuje psychofizyczne objawy stresu: zmęczenie, depresję, bezsenność, niepokój, ból.

Gdzie jesteśmy?
Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź

Trening Redukcji Stresu MBSR
•     grupy otwarte  i weekendowe •     grupy dla młodzieży

MBSR (Mindfulnes-Based Stress Reduction)
to systematyczny i sprawdzony trening uważności stworzony  przez  J. Kabat – Zinna. Redukuje stres i zwiększa energię do życia. Rozwija umiejętność bycia tu i teraz. Pomaga sobie radzić w trudnych sytuacjach np.: w szkole, w pracy, w rodzinie.

Terapia poznawcza oparta na uważności MBCT
•     dla osób doświadczających depresji, zaburzeń nastroju •     dla osób z diagnozą choroby nowotworowej i ich bliskich •     możliwe umówienie sesji indywidualnych

Terapia MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy)
pomaga osobom, które cierpią na przewlekłe obniżenie nastroju i powtarzające się epizody depresji. Badania wskazują, że udział w programie MBCT redukuje o ok. 60% ogólne zmiany nastrojów i o 35% symptomy stresu. Terapia oparta na uważności wspiera proces zdrowienia i jest stosowana wspomagająco w leczeniu nowotworów (MBCT-Ca), chorób serca, SM i innych.

Prowadzimy warsztaty i treningi uważności dla dorosłych i młodzieży, spotkania indywidualne oraz wyjazdowe.

Zapraszamy do współpracy również firmy i instytucje oraz szkoły.

Aktualny kalendarz znajdziesz na

Uważni.pl Strefa Rozwoju Osobistego Napisz! Zadzwoń! info@uwazni.pl, tel. 531 195 465 Warszawa-Poznań-Katowice-Kraków-Łódź   tel. 605 636 914 Wrocław

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze