Dziś 76. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia przypada 76. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Jak co roku pamięć ofiar uczczona zostanie m.in. akcją Żonkile. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN organizuje corocznie akcję społeczno-edukacyjną Żonkile, która nawiązuje do kwiatów składanych przez ostatniego przywódcę Żydowskiej Organizacji Bojowej, Marka Edelmana pod Pomnikiem Bohaterów Getta.

Jak poza dietą można wspomóc proces oczyszczania?

Zabiegi olejowe – od nich możesz zaczynać każdy dzień. Tuż przed prysznicem wykonaj masaż ciepłym olejem i olejową płukankę ust. Masaż ciepłym olejem, czyli szybki, prosty masaż podgrzanym olejem sezamowym, który pomaga oczyścić ciało z toksyn.

5 oznak niedoboru magnezu

Magnez jest minerałem wchodzącym w skład wielu produktów spożywczych, preparatów na nadkwasotę, a także niektórych środków przeczyszczających. W naszym organizmie pierwiastek ten zaangażowany jest w liczne procesy takie jak przemiany energetyczne, kontrola poziomu glukozy we krwi, regulacja ciśnienia krwi, rozwój kości, synteza DNA, funkcje mięśni i układu nerwowego czy regulacja enzymów i hormonów.

Baby są różne i różnie reagują na zdradę

Moja Droga, wybacz tak niezwykle wąski i niewyczerpujący temat oraz płytki psychologicznie podział kobiet na typy. Skusiło mnie takie powierzchowne jego liźnięcie, żeby już na wstępie zaznaczyć, ze różnie traktujemy zdradę, tak jak różnie traktujemy siebie, mężczyzn i związek.

Prezent na Komunię – co kupić w 2019?

Pytanie o to, co kupić na prezent komunijny w 2019 roku zada sobie każdy potencjalny gość uroczystości, w szczególności chrzestny, chrzestna i rodzice. Każdy pragnie, by obdarowane dziecko było po prostu zadowolone i na długo zapamiętało ten dzień. Wiadomo jednak, że trendy zmieniają się w każdej dziedzinie, nawet w kwestii prezentów na Komunię. Na co więc można zdecydować się w 2019 roku?

Moja relacja z jedzeniem

Tak samo jak z osobami, również z jedzeniem można mieć relację i określone podejście, oparte na określonej formie komunikacji i myślenia. Ta relacja nierzadko bywa bardzo złożona, niezręczna i dziwaczna.

Najpiękniejsze modele pierścionków, na punkcie których oszalejecie

Od lat uchodzą za jeden z najbardziej subtelnych dodatków każdej kobiety. Na pierwszy rzut oka niepozorne, potrafią jednak zdominować całą stylizację i dodać jej charakteru. Coraz częściej nosimy je masowo – im więcej, zwłaszcza tych delikatnych, minimalistycznych, tym lepiej.

KULTURA