Spotkanie autorskie z Katarzyna Miller i Suzan Giżyńską

Zwierciadło i Kino Muranów serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Katarzyną Miller i Suzan Giżyńską z okazji premiery książki „Instrukcja obsługi toksycznych ludzi” a także na pokaz filmu „Winni”, w reżyserii Gustava Möllera.

„Instrukcja obsługi toksycznych ludzi” to przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy „zatruwają” nam życie. Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska podpowiadają jak nie ulegać wpływom toksycznych ludzi, wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji, a także jak radzić sobie z emocjami, które nam przy tym towarzyszą.

 

 

https://www.facebook.com/events/1856905141025131/

„Winni” to skandynawski dreszczowiec, sensacja festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl „Locke’a” z Tomem Hardym.
Zapowiedź i zwiastun filmu: https://kinomuranow.pl/film/winni

W spotkaniu wezmą udział autorki książki:

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana z magazynem „Zwierciadło”. Wykładowczyni licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Nie bój się życia (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana z magazynem „Zwierciadło”.

Suzan Giżyńska – niezależny reżyser i copywriter, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książki Instrukcja obsługi faceta, Instrukcja obsługi kobiety (Wydawnictwo Zwierciadło). Dyrektor kreatywny agencji reklamowych (DDB Warszawa) i autor Olimpiad Specjalnych Polska. Laureatka wielu nagród między innymi Złote Orły, Kreatura, Golden Arrow za kreatywność i pomysły. Autorka spotów Rubika i Macieja Zienia. (www.suzan.com.pl)

Serdecznie zapraszamy!
Kino Muranów
ul. Gen. Władysława Andersa 5, Warszawa
26 września 2018
godz. 19:45