1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Archiwum Cyfrowe
  4. >
  5. Marcowe wydanie miesięcznika SENS już w sprzedaży

Marcowe wydanie miesięcznika SENS już w sprzedaży

Bohaterką okładki jest Audrey Hepburn – postać z SENSem. Kim była, zanim skradła nam serca?           W numerze także poradnik „Poczuj się dobrze w domu” oraz zniżka 40% na 5-dniową Grupę Otwarcia realizowaną przez Laboratorium Psychoedukacji.

Bohaterką okładki jest Audrey Hepburn – postać z SENSem. Kim była, zanim skradła nam serca?          

W numerze także poradnik „Poczuj się dobrze w domu” oraz zniżka 40% na 5-dniową Grupę Otwarcia realizowaną przez Laboratorium Psychoedukacji.

W temacie numeru: „Kochać i rozumieć współczesnego mężczyznę”, czyli jacy tak naprawdę są dzisiejsi faceci. Dowiemy się również czy warto dać szansę dawnej miłości, jak rozwiązać problem alkoholizmu oraz jak chronić dzieci przed hejtem. Ponadto „Wolna miłość” o tym dlaczego powinniśmy docenić dojrzały seks, a także „Rodzinne konstelacje” – cała prawda o jedynakach.

W kolejnej odsłonie cyklu Terapia Jednego Spotkania: „Praca to moje życie” – jak żyć w czasach pracoholizmu i pogoni za sukcesem. W numerze również „Radykalna szczerość” – lek dla tych, którzy boją się swoich tajemnic, „Uporządkuj swoje emocje” – czym jest Trójkąt Zmiany oraz „Jak wiele już masz” – o tym, jak nauczyć się doceniać swoje zasoby.

 

Zapraszamy do sklepu cyfrowego po wydanie cyfrowe

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze