fbpx

Sens 12/2015

Sens 12/2015


GRUDNIOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA SENS, Z AGNIESZKĄ DYGANT NA OKŁADCE, KONKURSEM ŚWIĄTECZNYM ORAZ KALENDARZYKIEM NA 2016 ROK.
19 listopada 2015 ukazało się grudniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło) z aktorką Agnieszką Dygant na okładce, konkursem świątecznym. Ponadto do części nakładu wydawca dołączył kalendarzyk na 2016 rok.
W temacie numeru „30…40…50…! Jak być szczęśliwą w każdym wieku? Coach Dagmara Gmitrzak, trenerka Renata Mazurowska oraz redaktor naczelna Katarzyna Droga, inspirują trzydziestolatki, motywują czterdziestolatki i dodają odwagi pięćdziesięciolatkom. Pokazują, że to, jak interpretujemy kolejne etapy w życiu, wpływa na to, jak je przez nie przechodzimy i tylko od nas zależy, czy wypełni nas mądrością, spokojem i pięknem.

W debacie Paulina Młynarska, i jej goście: Agnieszka Nietresta-Zatoń, Olaf Lubaszenko i Andrzej Saramonowicz zastanawiają się czy dzisiejsze czasy sprzyjają w budowaniu prawdziwych przyjaźni, czy jednak przyjaźń jest zbyt wymagająca, a kontakty w dobie wszechobecnego Internetu stały się zbyt powierzchowne.
W rubryce „Szkoła życia”, psycholożka Katarzyna Miller” wyjaśnia, dlaczego zdrada nie musi kończyć związku, a Andrzej Depko analizuje czy wstyd może motywować do działania. W rubryce Twój rozwój piszemy o nowym spojrzeniu na depresję oraz proponujemy nowe metody i sprawdzone ścieżki rozwoju.

W grudniowym numerze, miesięcznik SENS stawia na multimedialność i interaktywność. Czytelnicy, dzięki aplikacji do skanowania QRkodów, będą mieli możliwość obejrzenia dodatkowych multimedialnych materiałów na smartfonie lub tablecie. W aktualnym numerze, do pobrania będą m.in.: filmy z poradami ekspertów i coachów oraz ćwiczenia trenerów personalnych.

Ponadto w numerze konkurs świąteczny z ekskluzywnymi nagrodami. Czytelniczki będą mogły wygrać m.in. pobyty weekendowe w luksusowym hotelu No Name Luxury Hotel &Spa, elegancką biżuterię Apart oraz torebki Ochnik.
Wydawca przygotował także mutację z kalendarzykiem na 2016 rok w dwóch kolorach do wyboru.

?>