SENS 3/2015

SENS 3/2015


Bohaterką okładki jest Katarzyna Dąbrowska – aktorka Teatru Współczesnego i jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych „Na dobre i na złe”, która mówi o pierwszym wrażeniu jakie sprawia, czy rzeczywiście jest zimna i niedostępna. W numerze bezpłatny bilet wstępu na finał akcji społecznej Solidarność Kobiet ma SENS oraz rozbudowany informator o warsztatach rozwoju na wiosnę.

Specjalnie dla czytelniczki bezpłatny bilet wstępu na targi dla kobiet „Babski Dzień”, podczas, których miesięcznik Sens będzie świętować finał akcji „Solidarność Kobiet ma Sens”. W strefie SENS-u dla uczestników zostaną przygotowane spotkania z ambasadorkami akcji, wykłady znanych psychologów i coachów m.in. Katarzyny Miller, Olgi Kozierowskiej i Karoliny Cwaliny oraz konsultacje i porady specjalistów od wychowania dzieci, min shui i sex coachingu (m.in. Karolina Cwalina, Anna Kocwa Karnaś, Deniele Gargano). „Solidarność Kobiet ma Sens” to akcja ogólnopolska, której celem jest promowanie wzajemnego wsparcia kobiet w sferze zawodowej. Jej istotą jest zwrócenie uwagi kobiet na to, że wzajemne wspieranie się w środowisku zawodowym, biznesowym oraz na uczelniach wspiera rozwój ich kariery oraz wpływa na poprawienie jakości ich życia. Ambasadorkami pierwszej edycji zostały: Paulina Młynarska, Dorota Wellman, Marysia Sadowska, Olga Kozierowska oraz Ałbena Grabowska.

W aktualnym numerze w wywiadzie okładkowym aktorka Katarzyna Dąbrowska, mówi o swoich kompleksach, zaakceptowaniu swoich słabości, o braku tolerancji na prowincji oraz o planach na nadchodząc rok. Opowiada także o mylnym pierwszym wrażeniu, które wzbudza, kiedy to jest postrzegana jako chłodna i „posągowa”.

W temacie „Frankowicze kontra przewidujący”, zastanawiamy się nad tym, jak emocje wpływają na nasz stosunek do pieniędzy. Wraz z psychologiem analizujemy sytuacje współczesnych kredytobiorców i podajemy sposoby na skuteczne oszczędzanie.

W dziale „Praca z pasją”, radzimy, co robić, jeżeli nie czerpiesz z niej satysfakcji. Sprawdzamy także, czym jest dla Ciebie praca, kiedy kariera staje się ucieczką od życia oraz dlaczego warto szukać sensu w każdym zajęciu.

W numerze także, rozszerzony „Informator o warsztatach” rozwoju na wiosnę 2015, w którym pojawiło się 50 projektów coachingowych, edukacyjnych i relaksacyjnych.