fbpx

Sens 5/2015

Sens 5/2015


MAJOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA “SENS”
Z AKCJĄ RABATOWĄ „ZAKUPY Z KLASĄ” i „BĄDŹ FIT”

W numerze specjalnie dla czytelniczek: akcja „Zakupy z
klasą” z kuponami rabatowymi do ponad 3500 sklepów oraz akcja „Bądź Fit” z prezentami o wartości 249 zł dla każdej czytelniczki.

Akcja rabatowa „Zakupy z klasą”, odbędzie się w weekend 9-10 maja. W ramach akcji na czytelniczki czekają zniżki do 80 %, do ponad 3500 sklepów, aptek, salonów optycznych i księgarni w całej Polsce.

Druga akcja „Bądź Fit”, ma na celu promowanie ćwiczeń w fitness klubach oraz motywowanie kobiet do korzystania z porad trenerów personalnych i dbania o własne ciało. Na czytelniczki, czeka prezent o wartości 249 zł, który obejmuje trzydniową wejściówkę do jednego z 36 klubów Pure Jatomi Fitness w całej Polsce oraz konsultacje z indywidualnym pomiarem składu ciała.

Bohaterką okładki jest aktorka Julia Pogrebińska, która mówi o tym, jak naturalna
spontaniczność i udział w popularnym programie rozrywkowym wpływa na jej codzienne życie oraz czy partner z programu, Rafał Maserak złamie jej serce.

W debacie, pt:. „Hedoniści kontra minimaliści”, Paulina Młynarska pyta Katarzynę Miller, Ewę Wanat i Roberta Kupisza próbują znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego jedni chcą mieć mniej, a drudzy chcą wycisnąć z życia jak najwięcej.
W temacie numeru pt:. „Zachować spokój w niespokojnych czasach”, radzimy, jak oswoić lęki i zastanawiamy się nad tym, czy współczesne fobie to cena, jaką płacimy za cywilizacyjny postęp.

?>