Sens 7/2015

Sens 7/2015


Dostępne już w sprzedaży lipcowe wydanie miesięcznika „SENS” z Dorotą Wellman na okładce, która Zdradza także, czy są ludzie, którzy jej nie lubią i czy to prawda, że jest ostra, za bezczelna i zbyt grubiańska.
„Ludzie chętnie wykorzystują cudzą słabość. Wtedy wbijają nóż lub skaczą ci na pochylone plecy” – mówi Dorota Wellman w rozmowie o wizerunku silnej kobiety, która wie, jak szybko stanąć na nogi i zawsze ma na wszystko odpowiedź. Zdradza także, czy boli ją krytyka innych oraz czy pozwala sobie na słabość.

Temat numeru: „Kiedy opinia innych wzmacnia, a kiedy podcina skrzydła”? Dążymy do tego by być w grupie, ale czy za każdą cenę? Nie sposób uciec przed ocenami, ale czasem warto zdobyć się na odwagę i pójść własną drogą. Psycholog Ewa Klepacka-Gryz, przygląda się wrażliwym miejscom i tłumaczy dlaczego krytyka boli i radzi jak budować zdrową niezależność. Coach Joanna Godecka przekonuje, żeby bronić własnego zdania, trzeba je najpierw mieć, a potem uznać, że jest cenne dla grupy.

Andrzej Depko radzi „Co robić, gdy nie masz ochoty na seks?” Nawet najwspanialszy seks wymaga zmiany oprawy, a czasem wyjścia z sypialni. Warto pamiętać o urozmaiceniu, które sprawia, że te same doznania smakują zupełnie inaczej.
Maria Rotkiel, w cyklu „Dobry związek” bierze pod lupę wspólny urlop. Czy jest on najlepszym testem dla par, który obnaża problemy zamiatane pod dywan na co dzień?

Ponadto w numerze, wyjątkowy konkurs na lato, w którym czytelniczki będą mogły wygrać m.in. pobyt w luksusowym Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Znajdą również ekskluzywną biżuterię, kosmetyki oraz książki Wydawnictwa Zwierciadło.