fbpx

Sens 8/2014

Sens 8/2014


„SENS”. Bohaterką okładki i rozmowy prowadzonej przez Magdę Mołek jest Marika. W numerze także konkurs „STUDIOWANIE MA SENS”, w którym do wygrania są studia podyplomowe o wartości 13 000 zł oraz KUPONY ZNIŻKOWE na wyższe uczelnie.

Nowym formatem od relaunchu (SENS 4/2014) na łamach SENSU jest debata na tematy aktualne i jednocześnie budzące silne emocje. Od numeru sierpniowego nowym autorem oraz moderatorem dyskusji jest dziennikarka Paulina Młynarska. W bieżącym numerze w debacie stawiamy pytanie:”Czy orientacja ma znaczenie? O to, czego moglibyśmy dowiedzieć się w kwestii miłości od gejów i lesbijek, Paulina Młynarska pyta Michała Piróga, Martę Konarzewską. Front „hetero” reprezentują Piotr Najsztub i Paweł Droździak.

W cyklicznym, autorskim wywiadzie Magda Mołek, pyta swoich rozmówców o ich życiowe wybory, najtrudniejsze decyzje, powody do dumy i zwyczajne codzienne obawy. W sierpniowym wydaniu bohaterką wywiadu jest Marika, która otwarcie mówi o tym, jak odnalazła się po rozwodzie, o tym jak zaakceptowała swój nos oraz – co jest dla niej w życiu jest najważniejsze.

W sierpniowym wydaniu specjalnie dla czytelniczek magazynu, została przygotowana akcja „STUDIOWANIE MA SENS”. W ramach akcji zorganizowany został konkurs, w którym do wygrania są: dowolnie wybrany kierunek podyplomowych studiów psychologicznych w szkole Wyższej Psychologii Społecznej o wartości 8 tys. zł., w jednym z pięciu miast: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie i Katowicach oraz Podyplomowe Studia Organizacji Wydarzeń i Sponsoringu w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie, o wartości 5 tys. zł. Ponadto w numerze czytelniczki znajdą KUPONY ZNIŻKOWE na czesne oraz wpisowe na 35 kierunków studiów. Rabaty, aż do 100% na wybrane uczelnie, do wykorzystania w roku akademickim 2014/2015.

?>