1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuł Sponsorowany

Piękno pod presją czasu

Zobacz galerię 5 Zdjęć
Współczesne kobiety żyją w zawrotnym tempie, podejmując się wielu zobowiązań. Każdego dnia stawiają czoła nowym wyzwaniom, więc szukają produktów, które sprostają ich oczekiwaniom.

Mimo aktywnego trybu życia, nie uznają kompromisów, choć wiedzą, że ich skóra wystawiona jest na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Codzienny stres, zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie, a także mała ilość snu prowadzą do stresu oksydacyjnego, który uszkadza białka –  w tym włókna kolagenu i elastyny – oraz narusza ochronną warstwę lipidową skóry, przyczyniając się do jej przedwczesnego starzenia się. W rezultacie traci ona blask, koloryt skóry staje się nierównomierny i powstają zmarszczki.

PIĘKNA SKÓRA Z NATURY

NUXE – francuska marka kosmetyków opartych na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, stworzyła nową generację produktów. Są one odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, żyjących w ciągłym biegu. to gama z kwiatem jaśminu i kompleksem antyoksydacyjnym, która koryguje pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz negatywne skutki intensywnego trybu życia kobiet w wieku od 25 do 39 lat. Najnowsza linia kosmetyków NUXE działa wielopoziomowo, dzięki nowemu kompleksowi przeciwutleniającemu. Połączenie kwiatu jaśminu z kwiatem nagietka oraz cukrem komórkowym intensywnie pobudza mechanizmy regeneracyjne skóry, aby korygować następstwa życia na najwyższych obrotach.

SKUTECZNOŚĆ UDOWODNIONA NA MIKROBIOMIE SKÓRNYM

Mikrobiom o określonej ilości oraz różnorodności odgrywa niezwykle ważną rolę w funkcji ochronnej skóry. Czynniki środowiskowe mogą zaburzać jego równowagę, wpływając na kondycję skóry, a tym samym na układ odpornościowy. Badania wykonane przez NUXE we współpracy ze specjalistyczną kliniką mikrobiologii wykazały, że po stosowaniu skóra zachowała naturalną barierę ochronną. Co ważniejsze – nie wpłynęło to negatywnie na ilość dobroczynnych bakterii.

ROZPIESZCZA ZMYSŁY

Gama dostarcza kobietom nowych wrażeń zmysłowych, dzięki rewolucyjnym oraz niezwykle delikatnym konsystencjom pełnym świeżości. Uwodzicielski zapach*, łączący w sobie nuty kwiatu pomarańczy, magnolii i wanilii został wzbogacony kompozycją kwiatu jaśminu, kwaskowatymi nutami różowego liczi oraz niezwykle delikatną bazą świeżego zapachu lasu. Każda aplikacja kremu rozbudza zmysły, jednocześnie rozpieszczając skórę i otulając ją przyjemnym aromatem.

W Linii znajdziesz:

  1. Energetyzujący koncentrat przygotowujący skórę
  2.  Żelowy krem do twarzy – do skóry normalnej i mieszanej.
  3. Aksamitny krem do twarzy – do skóry normalnej i suchej
  4. Olejkowy balsam regenerujący na noc
  5. Żelowy balsam do skóry wokół oczu
*Tylko żelowy, Multikorygujący balsam do oczu zawiera zapach, dostosowany do tego delikatnego obszaru

Zapoznaj się z 4 krokami w pielęgnacji twarzy przy użyciu produktów z linii

[video width="1080" height="1080" mp4="https://zwierciadlo.pl/wp-content/uploads/2006/11/181113_NUXE_tuto-st-PO-V2-26112018.mp4-->[/video]

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze