1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuły Sponsorowane
  4. >
  5. Zestawy kosmetyków – naturalny prezent pod choinkę. Jaki wybrać?

Zestawy kosmetyków – naturalny prezent pod choinkę. Jaki wybrać?

Zobacz galerię 13 Zdjęć
Im bliżej świąt tym większy stres jakie prezenty wybrać najbliższym. Może warto w tym roku zrobić zakupy już teraz?

Wg. badania Christmas Survey Raport 2017 przeprowadzonego przez Deloitte rośnie w Polsce ilość konsumentów, którzy nie czekają z zakupami świątecznymi na ostatnią chwilę i robią je już w listopadzie.  

 

Jeśli myślisz, że kosmetyki to banalny prezent, jesteś w błędzie. Pod polską choinką to właśnie kosmetyki i książki znajdują się niezmiennie na szczycie listy oczekiwanych prezentów.  Uwielbiamy je dostawać! Ale ich wybór wcale nie jest najłatwiejszy. Na co więc postawić, szukając podarunku? Wybierając zestawy świąteczne tołpa stawiasz na sprawdzoną markę, roślinne kosmetyki, bez alergenów, sztucznych barwników, silikonów, SLS’u, PEG’ów. I liczy się tez znakomity design opakowań.

Jeśli pragniemy obdarować osobę, która na pierwszym miejscu stawia skuteczną pielęgnację i ma skórę wrażliwą - dobrym pomysłem będą zestawy świąteczne z dermokosmetykami tołpa. Znajdują się w nich m.in. przyjazne dla skóry wrażliwej dermokosmetyki hipoalergiczne do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet i mężczyzn.  Kosmetyki tołpa dzięki starannie dobranym do potrzeb danej skóry roślinnych składnikach aktywnych w wysokich stężeniach pomogą w uzyskaniu widocznych efektów pielęgnacji. Dermokosmetyki mają komfortowe formuły, zapewniające przyjemność stosowania i dopasowane konsystencje do rodzaju skóry – dla skóry normalnej i suchej: wersja BOGATA, dla normalnej i mieszanej: LEKKA. Skuteczność ich działania jest potwierdzona w badaniach aparaturowych.

 

Wśród dermokosmetyków znajdziesz bestsellery, np. z linii sebio czy .

 

Wszystkie kosmetyki tołpa zawierają unikatowy multiroślinny torf tołpa, który wzmacnia odporność skóry i reguluje procesy metaboliczne skóry, ma działanie antyoksydacyjne, regenerujące, ochronne i nawilżające. Kosmetyki tołpa są przebadane dermatologicznie w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Zgodnie z filozofią marki tołpa – to jak się czujemy każdego dnia, wpływa na całe nasze życie, a suma małych rzeczy daje duży efekt. Już dziś wybierz prezenty świąteczne dla najbliższych

 

Zestawy świąteczne dostępne są na i w drogeriach Rossmann, Hebe i Superpharm.

Zestawy świąteczne tołpa dermokosmetyki w cenie 50-60zl

Zestawy świąteczne tołpa green: 40zl

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze