Baby Opera na Mikołajki- KONKURS

A gdyby tak podarować dziecku zabawkę, która będzie jednocześnie bawiła, rozwijała i uspokajała? Teraz jest to możliwe! Maskotka dla dzieci 0 +, która poprzez muzykę mistrzów w połączeniu z głosem sopranowym uspokaja, aktywizuje i wspomaga ich rozwój. Zabawka nazywa się BABY OPERA – Operowe Zwierzaki!

 

Baby Opera stworzyła kolejne Operowe Zwierzaki. Powstał Lemur Kiki i Pingwin Gabi – oba śpiewające głosem polskiej śpiewaczki operowej, Justyny Reczeniedi, kolejne 36 utworów z muzyki klasycznej i operowej /same hity, w dodatku w stroju naturalnym, historycznym 432 Hz/.

Kiki z zestawem aktywizującym śpiewa m.in „Bolero” Ravela, „Prząśniczkę” Moniuszki, „Alleluja” Haendla, a Gabi /wyciszająco-usypiający/ m.in. „Pieśń wieczorną” Moniuszki, „Wróć do Sorento oraz „Scherzo” Chopina czyli „Lulajże, Jezuniu”… w sam raz pod choinkę!

 

Produkt jest certyfikowany, posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jest idealny dla maluszków, choć uwielbiają je także większe dzieci, a nawet dorośli. Serdecznie polecamy!

 

 

Zapraszamy do konkursu!

 

Zadanie konkursowe:

Powiedz lub pokaż nam jak Ty i Twoje dziecko przygotowujecie się do świąt!

 

Nagroda:

Do wygrania Operowy Zwierzak:  Pingwin Gabi

 

Co trzeba zrobić?

  1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
    2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 4.12.2018 r.- 6.12.2018 r.
    3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu
    4. Nagrody trafią do autora najciekawszej odpowiedzi.

Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu w tytule maila!

Powodzenia! 😉