Butik Walentynkowy

Konkurs: walentynkowa gra zmysłów – rozstrzygnięty

Walentynki to najlepszy okres w roku, by bawić się wzajemnie swoimi zmysłami i dostarczyć sobie niezapomnianych wrażeń. Sposobów na to jest bardzo wiele, ale czy jakikolwiek może równać się z przyjemnością płynącą z jedzenia i… ciemności? Restauracja Borpince wie, że z tym nie może konkurować niemal nic.

Doskonałe jedzenie, romantyczne, nastrojowe wnętrza i doskonałe wino to sprawdzony sposób na idealną randkę w dzień Świętego Walentego. Dodajmy do tego odrobinę oryginalności i nowych, nieznanych smaków i mamy koktajl, który zapewni niezwykłe doznania i wywoła uśmiech na twarzy osoby towarzyszącej. A stanowczo do niezwykłej i tajemniczej można zaliczyć mało rozpowszechnioną kuchnię węgierską. W samym sercu Warszawy, w restauracji Borpince spróbować można wszystkich specjałów kraju Madziarów chłonąc przy tym atmosferę zabytkowych piwnic XIX-wiecznej kamienicy. Wśród oryginalnych smaków na uwagę zasługuje na pewno niemal niedostępna na co dzień Mangalica – hodowany na Węgrzech gatunek włochatej świni, której mięso ma niespotykany aromat i pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka. Od 13 lutego będzie również można spróbować okazjonalnego menu, przepełnionego afrodyzjakami i połączeniem smaków pobudzających zmysły. Pikantna polędwiczka z chilli z pieczoną w miodzie i imbirze dynią oraz prażoną rukolą, lub też filet z okonia smażony w pomarańczach i rumie z grillowanymi szparagami, granatem i pistacjami, to tylko przykłady specjałów przygotowanych przez Szefa Kuchni na tą wyjątkową okazję. Do wszystkiego dodać trzeba jedno z ponad 50 wyśmienitych węgierskich win dostępnych w Borpince i mamy gotowy przepis na udany wieczór. Co jednak się stanie, jeśli do jedzenia dodamy efekt wywołany całkowitymi ciemnościami? To właśnie będzie Kolacja w Ciemności. Specjalnie skomponowane menu, odpowiednio przygotowane pomieszczenia i wyposażona w noktowizory obsługa – oraz Wy, sami przeciwko kulinarnym doznaniom, z którymi nie może równać się żadna inna kolacja we dwoje. Jeśli już myślicie o tym, jakie to uczucie, to świetnie, bo wraz z Restuaracją Borpince przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie dania mogą  się Waszym zdaniem pojawiać na Kolacji w Ciemności i dlaczego to połączenie smaków było by tak ekscytujące w ciemnościach?

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona Voucherem na Kolację w Ciemności VIP dla Dwojga o wartości 279 zł. Zwycięzca zaproszenie odebrać będzie mógł osobiście w Restauracji pod adresem: ul. Zgoda 1 w Warszawie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie jak i odwiedzenia Restauracji Borpince w okresie walentynkowym, by mieć pewność że ten wieczór będzie naprawdę wyjątkowy.

Konkurs trwa do 14 lutego!

Nagrodę otrzymuje Anna Butkiewicz. Gratulujemy!

Zobacz regulamin

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link