Butik Walentynkowy

Konkurs: walentynkowa gra zmysłów – rozstrzygnięty

Walentynki to najlepszy okres w roku, by bawić się wzajemnie swoimi zmysłami i dostarczyć sobie niezapomnianych wrażeń. Sposobów na to jest bardzo wiele, ale czy jakikolwiek może równać się z przyjemnością płynącą z jedzenia i… ciemności? Restauracja Borpince wie, że z tym nie może konkurować niemal nic.

Doskonałe jedzenie, romantyczne, nastrojowe wnętrza i doskonałe wino to sprawdzony sposób na idealną randkę w dzień Świętego Walentego. Dodajmy do tego odrobinę oryginalności i nowych, nieznanych smaków i mamy koktajl, który zapewni niezwykłe doznania i wywoła uśmiech na twarzy osoby towarzyszącej. A stanowczo do niezwykłej i tajemniczej można zaliczyć mało rozpowszechnioną kuchnię węgierską. W samym sercu Warszawy, w restauracji Borpince spróbować można wszystkich specjałów kraju Madziarów chłonąc przy tym atmosferę zabytkowych piwnic XIX-wiecznej kamienicy. Wśród oryginalnych smaków na uwagę zasługuje na pewno niemal niedostępna na co dzień Mangalica – hodowany na Węgrzech gatunek włochatej świni, której mięso ma niespotykany aromat i pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka. Od 13 lutego będzie również można spróbować okazjonalnego menu, przepełnionego afrodyzjakami i połączeniem smaków pobudzających zmysły. Pikantna polędwiczka z chilli z pieczoną w miodzie i imbirze dynią oraz prażoną rukolą, lub też filet z okonia smażony w pomarańczach i rumie z grillowanymi szparagami, granatem i pistacjami, to tylko przykłady specjałów przygotowanych przez Szefa Kuchni na tą wyjątkową okazję. Do wszystkiego dodać trzeba jedno z ponad 50 wyśmienitych węgierskich win dostępnych w Borpince i mamy gotowy przepis na udany wieczór. Co jednak się stanie, jeśli do jedzenia dodamy efekt wywołany całkowitymi ciemnościami? To właśnie będzie Kolacja w Ciemności. Specjalnie skomponowane menu, odpowiednio przygotowane pomieszczenia i wyposażona w noktowizory obsługa – oraz Wy, sami przeciwko kulinarnym doznaniom, z którymi nie może równać się żadna inna kolacja we dwoje. Jeśli już myślicie o tym, jakie to uczucie, to świetnie, bo wraz z Restuaracją Borpince przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie dania mogą  się Waszym zdaniem pojawiać na Kolacji w Ciemności i dlaczego to połączenie smaków było by tak ekscytujące w ciemnościach?

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona Voucherem na Kolację w Ciemności VIP dla Dwojga o wartości 279 zł. Zwycięzca zaproszenie odebrać będzie mógł osobiście w Restauracji pod adresem: ul. Zgoda 1 w Warszawie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie jak i odwiedzenia Restauracji Borpince w okresie walentynkowym, by mieć pewność że ten wieczór będzie naprawdę wyjątkowy.

Konkurs trwa do 14 lutego!

Nagrodę otrzymuje Anna Butkiewicz. Gratulujemy!

Zobacz regulamin