Butik Świąteczny

Tak pachną (nie tylko) Święta!

Dyfuzor zapachowy. Niby nic. Ot, szklana karafka z wystającymi z niej patyczkami. Które pachną. Chwilę… Ale czy na pewno? W przypadku francuskich dyfuzorów zapachowych Goa aż chce się krzyknąć non, non, non! To kwintesencja określenia „magnifique” w kontekście przedmiotów użytkowych już od 20 lat! No i doskonały pomysł na prezent nie tylko na święta!

Goa – klucz do świata najpiękniejszych zapachów!

Dyfuzor zapachowy to rzeczywiście szklany pojemniczek, z którego wystają patyczki, dzięki czemu wokół unosi się aromat wybranej kompozycji. Działa na zasadzie dyfuzji – patyczki nasiąkają płynnymi perfumami (wkład zawiera 20% perfum i 80% alkoholu), po czym zapach paruje pod wpływem ciepła z otoczenia. O ile jednak kiedyś do wyboru mieliśmy jeden czy dwa wzory, o tyle teraz możemy wybierać spomiędzy naprawdę wielu wariantów!

Obecnie rynek oferuje różne dyfuzory, które różnią się między sobą zarówno wyglądem samej karafki czy rodzajem kompozycji zapachowej, ja również kształtem i kolorem patyczków. Niektóre z nich są bardzo proste i niepozorne, inne wręcz wzrok (i nos!) przyciągają ciekawym designem samej butelki, jak również kolorystyką nośników zapachu, czyli wspomnianych już patyczków. Warto przy tym pamiętać, że karafki wcale nie muszą być przezroczyste i szklane. Mogą być np. wykonane z porcelany i stać się ciekawą, nieoczywistą ozdobą, gdy zapach się ulotni.

Goa – zapach, który otula dzień po dniu…

A ile zapach wyczarowany przy użyciu tego typu dyfuzora będzie się utrzymywał? Trwałość i cena dyfuzora zależą przede wszystkim od jakości kompozycji zapachowej i samych patyczków. W przypadku marki Goa możemy liczyć nawet na 3(!) miesiące wybranego aromatu (przy zastosowaniu kompozycji o pojemności 200 ml).

W swojej ofercie marka Goa posiada kilka odmiennych rodzajów dyfuzorów. Dzięki temu każdy ma pewność, że znajdzie coś dla siebie – dyfuzor dopasowany stylem do wystroju pomieszczenia, pojemnością do jego przeznaczenia i zapachem do indywidualnych aromatycznych preferencji. Gamę produktów marki uzupełniają m. in. kominki zapachowe, odświeżacze powietrza czy kadzidełka.

10% zniżki na cały asortyment sklepu na hasło „Zwierciadło” od 20 listopada do 31 grudnia 2017!