Butik Świąteczny

Zadbaj o paznokcie z Manirouge

Nie od dziś wiadomo, że kobieca dłoń jest symbolem piękna i delikatności. W dzisiejszych czasach perfekcyjny, modny manicure stał się wizytówką kobiety zadbanej, pewnej siebie i podążającej za trendami. Rosnąca potrzeba bycia piękną i nieskazitelną przekłada się również na kobiece paznokcie, które obecnie zdają się mówić kim jesteśmy i jak ważny jest dla nas świat mody i urody. Problem zaczyna się kiedy czas nie pozwala nam na spędzanie długich godzin u stylistek paznokci, które czarują nam na paznokciach wzory i kolory wyrażające nasza osobowość. Wiele pań szuka również alternatywy dla manicure hybrydowego, który chociaż trwały nie pozostaje obojętny dla organizmu. Rosnąca fala uczuleń, problemów skórnych i zniszczona płytka paznokcia stały się niemal plagą. Coraz częściej pojawia się pytanie jak zapewnić sobie trwały manicure bez konieczności martwienia się o zdrowie swoich dłoni i paznokci. I wtedy idealną alternatywą dla manicure hybrydowego, żelowego i klasycznego staje się Manirouge.


Manirouge jest marką ze świata Beauty&Fashion, dedykowaną kobietom, które cenią sobie swobodę, indywidualizm oraz piękno, również na co dzień. W dobie, gdzie największym dobrem staje się czas, płeć piękna chce czuć się  wyjątkowo w każdym momencie. Godziny spędzone w salonach kosmetycznych zaczynają być dostępne jedynie dla niewielkiej grupy odbiorców. Ważnym aspektem staje się również indywidualizm i rosnąca potrzeba design  życiu codziennym. Manirouge odpowiada na te potrzeby.

Poznaj Manirouge

Manirouge jest nową na polskim rynku sztuką długotrwałego zdobienia paznokci, która idealnie wpisuje się pomiędzy manicure klasyczny, a manicure hybrydowy. Ozdoby termiczne, nakładane na paznokcie poprzez podgrzanie ich, posiadają niespotykane do tej pory właściwości. Pozwalają na stworzenie unikalnego manicure pełnego wzorów i kolorów, trwałego nawet do 14 dni. Wydawać by się mogło, że jest to zwykła naklejka jakich wiele w branży paznokci. Jednak dzięki unikalnej technologii oraz wykorzystaniu specjalistycznych produktów ozdoby termiczne Manirouge sprawdzają się w życiu codziennym, regenerują zniszczone paznokcie oraz pozwalają cieszyć się pięknymi zdobieniami. Ozdoby termiczne są w 100% bezpieczne, 12 miesięcy prac laboratoryjnych pozwoliły stworzyć produkt, który zabezpiecza płytkę paznokcia przed urazami mechanicznymi, regeneruje mikro uszkodzenia i pozwala na zapuszczenie wymarzonej długości Twoich paznokci. Dodatkowym atutem Manirouge jest łatwość aplikacji, pełny manicure można wykonać już w 20 minut i potrzebujemy jedynie ozdób termicznych, kilku akcesoriów* oraz własnej wyobraźni. Nie bez znacznie pozostaje również ściągnięcie ozdób termicznych, które w tym przypadku odbywa się poprzez użycie oliwki do paznokci aplikowanej pod ozdobę. Dzięki temu nie uszkadzamy płytki paznokcia, zostaje ona nawilżona i odżywiona.

 

Obecnie na polskim rynku paznokciowym trudno odnaleźć produkt podobny, o porównywalnej trwałości. Natomiast manicure termiczny jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych zaufały mu klientki indywidualne, kosmetyczki, a także gwiazdy i stylistki gwiazd. Łatwość aplikacji oraz usuwania Manirouge pozwala na zmienianie stylizacji paznokci nawet kilka razy w tygodniu, jeśli taka jest Twoja potrzeba lub noszenia go przez kilkanaście dni bez uszkodzeń.

Wyraź siebie!

Coraz częściej kobiety chcą czuć się wyjątkowe, inne niż wszystkie, pragną wyrażać swoją osobowość strojem, fryzurą, a także manicurem. Manirouge pozwala na tworzenie niezwykłych stylizacji na paznokciach. Mnogość wzorów odpowiada na potrzeby każdej z nas,  możemy znaleźć wzory gładkie i klasyczne, zabawne i niekonwencjonalne oraz te okolicznościowe idealne np. na Święta Bożego Narodzenia. Mieszanie kompletów i wzorów z różnych zestawów pozwoli podkreślić kobiecą osobowość i tworzyć swoje własne, niepowtarzalne kompozycje. Manirouge oferuje nieograniczone możliwości łączenia wzorów i kolorów dla długotrwałego zdobienia paznokci poprzez kreowanie ciągle nowych projektów i rozwiązań technologicznych. Ważne jest również, że Manirouge jest przetestowany dermatologicznie, nie testowany na zwierzętach, a cały proces technologiczny odbywa się zgodnie z zasadami 3R – reduce, reuse, recycle.

 

Nie masz pomysłu na prezent?

Jeśli brak Ci pomysłu na świąteczny prezent podaruj bliskiej Ci osobie: mamie, siostrze, przyjaciółce jeden z zestawów od Manirouge. Zawierają one wszystko, co potrzebne do wykonania idealnego manicure termicznego. Możesz cieszyć się niepowtarzalnymi wzorami na paznokciach przez wiele dni i tworzyć swoje własne stylizacje w domowym zaciszu, nawet jeśli nie posiadasz artystycznych i kosmetycznych umiejętności. Podkreśl swój charakter dzięki Manirouge!

*Należy pamiętać, że do każdej aplikacji ozdób termicznych potrzebny jest Mini Heater, który umożliwia ich rozgrzanie i rozprowadzenia na płytce paznokcia.