1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuły Sponsorowane
  4. >
  5. Kupujesz produkty dla dzieci w supermarkecie lub drogerii? To samo możesz kupić online

Kupujesz produkty dla dzieci w supermarkecie lub drogerii? To samo możesz kupić online

Z badań wynika że młode mamy spędzają w Internecie nawet 5 godzin dziennie. Jednak w większości nie poświęcają tego czasu na rozrywkę, a czytanie i oglądanie poradników, udział w grupach dyskusyjnych i… zakupy. Wpisują się tym w trend, który dotyczy całej Polski, która od kilku lat jest na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej, pod względem wzrostu obrotów w e-handlu. To nic dziwnego, skoro kupowanie online jest wprost stworzone dla rodziców z dziećmi.

Zakupy online to więcej czasu…

Wstaję o 7 i wykorzystując to, że mąż jeszcze nie wyszedł do pracy i może zostać z dzieckiem, jadę na zakupy i wracam około 8:30” – pisze na forum dla mam jedna z użytkowniczek. Brak czasu, to jedna z rzeczy, na które najbardziej narzekają młode mamy. Dlaczego więc tracić go na tradycyjne zakupy, skoro potrzebne produkty można kupić bez ruszania się z domu? Wycieczka do dyskontu to również przedsięwzięcie logistyczne. Zabranie wózka lub nosidełka, znalezienie miejsca parkingowego, noszenie zakupów (często ciężkich, jak zgrzewki wody lub nieporęcznych jak duże paczki pieluch) to wyzwanie dla jednej osoby z dzieckiem. Po co więc tracić na nie czas, skoro wszystko czego potrzebujemy może dostarczyć do nas kurier? Oszczędność czasu, to obok wygody jedna z największych zalet zakupów online. Szczególnie, że z łatwością można znaleźć tam rzeczy których nie ma w każdym dyskoncie.

…większy wybór

Hipoalergiczne mleczko do prania, nawilżany papier toaletowy czy płyn do mycia butelek i smoczków – to produkty, które trudno dostać w osiedlowym sklepie, albo kupić przy okazji wizyty na targu. W Internecie natomiast jedyne na co możemy narzekać to zbyt duży wybór. Sam przegląd kategorii na stronach może przyprawić o zawrót głowy.

W popularnym supermarkecie internetowym bdsklep.pl znajdziesz ponad półtora tysiąca artykułów dla dzieci i niemowląt! Przekonaj się sama na .

Dlatego jeśli w swoim sklepie krążysz między regałami w poszukiwaniu choć jednej półki z naturalnymi kosmetykami lub artykułami hipoalergicznymi, to zacznij kupować online. Większy wybór odnosi się również do wyboru godzin, w których robimy zakupy. Obecnie, gdy sklepy otwarte są przez kilka godzin 6 dni w tygodniu, możliwość zrobienia zakupów nawet o północy w niedzielę, jest dużym ułatwieniem.

...i niższa cena

Sklepy internetowe przyzwyczajają nas do stałych promocji i rabatów, zniżek przy rejestracji do newslettera, konkursów w social media, o które trudno w tradycyjnych supermarketach. Dodatkowo ułatwiają porównywanie cen, niewymagających podróży ze sklepu do sklepu - wystarczy kliknąć w sąsiednią zakładkę w przeglądarce. To również wygodne programy lojalnościowe, w których nie musisz pamiętać o noszeniu karty na punkty czy odbieraniu listów z kuponami. Nic zatem dziwnego, że według badań 54% Polaków wskazuje, że głównym powodem kupowania online jest w ich wypadku niższa cena.

Gdy dziecko śpi, a my czekamy na kuriera z naszymi zakupami, możemy wykorzystać chwilę na odwiedzenie naszego ulubionego butiku w Internecie i wybranie dla siebie interesujących ubrań. Młode mamy jak mało kto zasługują też na trochę przyjemności.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze