[WIDEO] – Spotkanie z Katarzyną Miller

16 września miało miejsce spotkanie z Katarzyną Miller i premiera jej najnowszej książki Zrób to kochanie. W związku z tym, że dostaliśmy od Was wiele próśb o nagranie spotkania z Panią Kasią, prezentujemy Wam część rozmowy, a dla chętnych przygotowaliśmy całość.

Wpisz swój adres e-mail, abyśmy mogli przekazać dostęp do filmu:

 

W swojej najnowszej książce Zrób to kochanie Katarzyna Miller przekonuje czytelników do tego, by przejęli kontrolę nad własnym życiem, aby nie byli jego biernymi uczestnikami. Życie bowiem toczy się między planami. Możemy je spędzić nad zastanawianiem się, czego pragniemy, zamiast zacząć żyć tu i teraz. A nasze życie może być piękną podróżą. Wystarczy przyjąć zaproszenie do niej.

Wiele ograniczeń tkwi wyłącznie w naszej głowie. „Nie wolno”, „nie wypada”, „nie rób”, „nie dotykaj” słyszymy od najmłodszych lat. W książce Zrób to kochanie Katarzyna Miller namawia do zrobienia różnych rzeczy. Może nieco na przekór zakazom i zaleceniom, jakie nam dawano. Pewnie każdy zauważył, jak łatwo jest wiedzieć, co warto zrobić, i wyobrażać sobie, co się stanie, kiedy już to robimy, a jak trudno zrobić to naprawdę. A to właśnie działanie zmienia nas i świat.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Katarzyną Miller, który odbył się podczas Literackiego Pikniku nad Wisłą.

Książka Zrób to kochanie dostępna w specjalnej cenie w naszym sklepie internetowym www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło”. Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne, Seksownik(Wydawnictwo Zwierciadło).