fbpx
Sztuka dekorowania stołu
Sztuka dekorowania stołu

Złoto – czerwona kolorystyka, śnieżnobiałe zestawienia, drewno, poduszki czy futrzane pledy na krzesłach to detale, które tworzą wytworną aranżację wokół stołu zimą. Bezpośrednio na stole kładziemy obrus, serwety i liczne ozdoby w postaci świec, gałązek, szyszek, kolorowych kokard, a nawet płatków śniegu.

Święta w zgodzie ze sobą
Święta w zgodzie ze sobą

Zamiast choinki kaktus ustrojony w lampki i łańcuchy? A może prezenty z wielkimi kokardami i chóry aniołów? Nieważne. Istotne, by świąteczna przestrzeń pasowała do tego, co ci w duszy gra. Odkryj te tony.

Kalendarz YES 2019- lekkość, wolność od schematów i blask
Kalendarz YES 2019- lekkość, wolność od schematów i blask

Kalendarz YES to żywa historia polskiej fotografii. Jubileuszowa 10. edycja w wyjątkowy sposób zwieńcza dotychczasowe poszukiwania źródeł naturalnego piękna. Muza YES 2019 cieszy się chwilą, szuka siły i magii w codzienności, jest wyrazista, ale i bezpretensjonalna.  Tłem kalendarza jest mieszczący się w samym sercu Warszawy, Concept Store YES, gdzie przed obiektywem Barta Pogody stanęła hipnotyzująca Zosia Nowak.

Zadbaj o serce najbliższej Ci osoby
Zadbaj o serce najbliższej Ci osoby

Kiedy kochamy kogoś całym sercem, oczywista jest nasza potrzeba kompleksowego zadbania o ukochaną osobę.

Coraz bliżej Święta - Endo odkrywa bożonarodzeniowe tajemnice!
Coraz bliżej Święta – Endo odkrywa bożonarodzeniowe tajemnice!

Ho Ho Ho…już za chwilę Święty Mikołaj gromko zapuka do naszych drzwi, wskoczy przez zakurzony komin lub zaparkuje sanie na naszym podjeździe. Dzieci z radością go przywitają, poczęstują mlekiem i ciasteczkami, a za szczery uśmiech dostaną wymarzony prezent. Święta tuż, tuż…

7 możliwości odchudzenia tradycyjnych potraw wigilijnych
7 możliwości „odchudzenia” tradycyjnych potraw wigilijnych

Specjalnie dla naszych Czytelniczek, dietetyk Hanna Stolińska-Fiedorowicz, przypomina w jaki sposób można zastąpić tłuste, ciężkostrawne dodatki oraz w jaki sposób należy przyrządzać potrawy, aby były lekkostrawne i niskokaloryczne.

Wigilijna gwiazdka makowa
Wigilijna gwiazdka makowa

Wigilijna wieczerza w polskich domach to wspólne świętowanie przy suto zastawionym stole. Zgodnie z tradycją goszczą na nim postne potrawy w postaci różnego rodzaju ryb, pierogów czy dań  z makiem. Gwiazda makowa na drożdżowym cieście z dodatkiem rodzynek  będzie doskonałym uzupełnieniem świątecznych smaków.