fbpx
Sztuka dekorowania stołu
Sztuka dekorowania stołu

Złoto – czerwona kolorystyka, śnieżnobiałe zestawienia, drewno, poduszki czy futrzane pledy na krzesłach to detale, które tworzą wytworną aranżację wokół stołu zimą. Bezpośrednio na stole kładziemy obrus, serwety i liczne ozdoby w postaci świec, gałązek, szyszek, kolorowych kokard, a nawet płatków śniegu.

7 sposobów na samotne święta

Bywa, że w święta jesteśmy sami, ale to nie oznacza, że musimy czuć się samotni. Skoncentruj się na spełnieniu swoich potrzeb, a będziesz zaskoczona, że święta tak szybko i miło minęły.

Święta w zgodzie ze sobą
Święta w zgodzie ze sobą

Zamiast choinki kaktus ustrojony w lampki i łańcuchy? A może prezenty z wielkimi kokardami i chóry aniołów? Nieważne. Istotne, by świąteczna przestrzeń pasowała do tego, co ci w duszy gra. Odkryj te tony.

Poradnik Prezentowy YES
Poradnik Prezentowy YES

Najpiękniejsze prezenty zbliżają ludzi do siebie! Wyobraź sobie świeżo pachnącą choinkę, a pod nią jeden, dwa, trzy… prezenty w eleganckich torebkach.

Kalendarz YES 2019- lekkość, wolność od schematów i blask
Kalendarz YES 2019- lekkość, wolność od schematów i blask

Kalendarz YES to żywa historia polskiej fotografii. Jubileuszowa 10. edycja w wyjątkowy sposób zwieńcza dotychczasowe poszukiwania źródeł naturalnego piękna. Muza YES 2019 cieszy się chwilą, szuka siły i magii w codzienności, jest wyrazista, ale i bezpretensjonalna.  Tłem kalendarza jest mieszczący się w samym sercu Warszawy, Concept Store YES, gdzie przed obiektywem Barta Pogody stanęła hipnotyzująca Zosia Nowak.

Biophilic design: roślinne kompozycje dla każdego
Biophilic design: roślinne kompozycje dla każdego

Ludzie organicznie potrzebują kontaktu naturą, tymczasem w przeludnionych, wybetonowanych miastach coraz bardziej brakuje zielonych przestrzeni. Rozwiązaniem jest roślinny design – wpuszczenie przyrody do mieszkań. Zielone ściany z mchu, lasy zamknięte w słoiku,…