Dekoracja wielkanocnego stołu ma ogromne znaczenie. W końcu, to właśnie wokół niego gromadzi się nasza rodzina i najbliżsi. Elegancka zastawa, piękne sztućce oraz świeże kwiaty podkreślą wiosenną i radosną atmosferę Świąt. Poznajcie wyjątkowe, wielkanocne inspiracje od Fyrklӧvern.

 

Serwis Celebration – Fyrklӧvern

Jeśli nakrywając stół zależy nam na elegancji, warto sięgnąć po białą porcelanę. Lekko falisty kształt zastawy Celebration oraz ręcznie nanoszone platynowe zdobienia zachwycają subtelnością i klasyką. W celu przełamania bieli serwisu polecamy zestawić go ze srebrnymi sztućcami oraz lnianymi serwetami. Dodatkowo, rewelacyjnym wiosennym akcentem będą świeże kwiaty w pastelowych kolorach. Warto tutaj puścić wodze fantazji i obok tradycyjnych bukietów, rozrzucić na stole cięte kwiaty. Dobrym, a zarazem oryginalnym pomysłem jest również wykorzystanie eleganckich kieliszków – zamiast wazoników oraz pięknych kubków – zamiast doniczek. Przy tak ukwieconym stole z pewnością poczujemy wiosenną atmosferę Świąt.

 

Serwis Victoria – Fyrklӧvern

Kolejna propozycja od Fyrklӧvern to klasyczny serwis Victoria, który powstał z okazji zaślubin szwedzkiej księżniczki. Biała porcelana zachwyca swoją delikatną formą i klasyczną elegancją. Uwagę zwraca również romantyczny wzór z 18-karatowego złota, który wije się na porcelanie niczym wstęga.

Doskonałym uzupełnieniem tego serwisu są złote sztućce, które cudownie mienią się w blasku słońca. A skoro mówimy o Wielkanocy, dekorując stół nie możemy zapomnieć o najważniejszym elemencie będącym symbolem tych Świąt. Mowa oczywiście o pisankach. Wielkanocne jaja pomalowane na pastelowe kolory w połączeniu z pięknymi forsycjami, bratkami oraz żonkilami dodadzą całej aranżacji dużo życia i pozytywnej energii. Ciekawym pomysłem są również złote pisanki, które idealnie współgrają z serwisem i jednocześnie podkreślają kolor sztućców.

 Serwis Diamond – Fyrklӧvern

Dla fanów złotych aranżacji doskonałym wyborem będzie również serwis Diamond. Ekskluzywna zastawa zaprojektowana przez światowej sławy firmę jubilerską Dyrberg/Kern i wykonana przy współpracy z Fyrklövern to prawdziwe dzieło sztuki. Przepiękny mariaż srebrzystej bieli porcelany z diamentowym wzorem i zdobieniami z 18-karatowego złota sprawia, że stół lśni niczym prawdziwa biżuteria. A w połączeniu z jagodowym obrusem, świeżymi kwiatami i dekoracją w postaci pisanek oraz piór daje niebywały efekt.

Więcej informacji na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl