Butik Walentynkowy

Menu na Walentynki

W Walentynki okaż uczucia także od kuchni. Przygotuj pyszne śniadanie, coś na przekąskę w ciągu dnia i słodki deser na wieczór.

Czułe słówka w różnych językach

Jakimi słówkami uwodzą Francuzi i Włosi? Czy język niemiecki może być romantyczny? Jeśli Walentynki w tym roku planujesz spędzić z ukochaną osobą zagranicą albo w obcojęzycznym towarzystwie, warto dowiedzieć się, jakie są najpopularniejsze czułe słówka w językach obcych.  

Zegarki na prezent walentynkowy

Męski: Zegarek Tommy Hilfiger z kolekcji Damon jest stworzony dla mężczyzn lubiących modne gadżety. Klasyczny granat w połączeniu z wyjątkowym designem to synonim minimalistycznej elegancji. Stylowa bransoleta mesh jest natomiast trendem ostatnich…

Filmowe Walentynki z herbatą Loyd w Kinie Atlantic

Przyjdź do Kina Atlantic 14 lutego, zobacz najnowsze premiery oraz filmy cieszące się największym zainteresowaniem, zrób sobie zdjęcie z ukochaną osobą w fotobudce, napij się rozgrzewającej herbaty Loyd oraz zrelaksuj się w strefie miesięczników Zwierciadło i SENS. Każdy dostanie słodkie serce od Manufaktury CukierkówJ

Świeczki do masażu: Petits Joujoux Fine Massage Candles

To prawdziwa podróż do zmysłów: delikatnie perfumowany wosk topnieje w ciepły, odżywczy olejek do masażu, wykonany z masła shea i olejku jojoba, pozwalając kochankom zanurzyć się w zmysłowych aromatach i odpłynąć do pełnych uroku, odległych miejsc.

Bielizna w stylu LIBERTÉ

Wszystko zaczęło się od prostej obserwacji: w polskiej bieliźnie brakuje marki dla otwartych, ciekawych życia dziewczyn, które swoją kobiecość traktują swobodnie i lekko. Które nie zakładają stanika tylko po to, żeby leżeć w nim przy świecach na łóżku. Będących sobą i naturalnie seksownych.

Dermika na Walentynki

Nowe zestawy dla kobiet i dla mężczyzn sprawdzą się przy pielęgnacji każdej skóry.

Jak tu żyć bez pary?

Jesteś singielką? To pewnie walentynki nie są dla ciebie najfajniejszym świętem. Trzeba je przeżyć i tyle. Kupić sobie kwiaty albo spotkać się z innymi singielkami. Nie po to, by wspólnie narzekać, ale po to, żeby docenić samodzielne życie, w którym zwykle jest z czego się cieszyć! Psycholożka Hanna Samson pisze, że bez pary nie znaczy: bez sensu.