fbpx

25. lat Huile Prodigieuse® NUXE

25. lat Huile Prodigieuse® NUXE
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć

10 lutego 2017 w warszawie, w wyjątkowym miejscu
– studiu bank przy ul. Daniłowiczowskiej 18b – odbyło się spotkanie prasowe francuskiej marki kosmetycznej nuxe prezentujące nową formułę kultowych olejków
huile prodigieuse® oraz huile prodigieuse® or.


Zaproszonych gości przywitała Magdalena Toczyska-Kasprzak, Bussines Unit Manager NUXE. O zmianach w formule olejków i ich udoskonalonej wersji opowiedziała Magda Gajewska, Brand Manager marki.

Z okazji 25. lat Huile Prodigieuse®, NUXE zmienia formułę kultowego olejku, na jeszcze bardziej idealną. Od dziś HUILE PRODIGIEUSE® jest jeszcze bardziej drogocenny. Formułę olejku uzupełniono o nowy składnik: olejek Tsubaki o wyjątkowych właściwościach odżywczych i przeciwstarzeniowych. Niezmiennie jednak jest tak samo:

  • NATURALNY – 98.1% składników pochodzenia naturalnego –
    bez parabenów, olejów mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego
    (poza składnikami pochodzącymi od pszczół).
  • NADAL TAK SAMO ZMYSŁOWY – dzięki unikalnej formule suchego olejku.
  • TE SAME EMOCJE – ponieważ zapach to najsilniejszy nośnik wspomnień,
    cudowna i charakterystyczna nuta zapachowa pozostała niezmieniona.

Nowe olejki Huile Prodigieuse® dostępne będą w aptekach od marca 2017.

W trakcie konferencji goście mogli zapoznać się także z nowościami, które będą wprowadzane do sprzedaży na rynku Polskim w trakcie kolejnych miesięcy– Micelarny Olejek do demakijażu z płatkami róży, Nuxuriance® Ultra SPF 20 regenerujący krem
o globalnym działaniu przeciwstarzeniowym oraz NUXE SUN Ochronny spray do twarzy i ciała SPF 50.

NUXE to francuska marka kosmetyczna, w sercu której kryje się miłość i pasja założycielki, Alizy Jabès, do natury. Jej bogactwo i różnorodność stanowią niewyczerpane źródło inspiracji do tworzenia skutecznych kosmetyków o rozkosznych konsystencjach i zmysłowych nutach zapachowych. Kosmetyki marki NUXE to również innowacyjne formuły, których bezpieczeństwo zostało potwierdzone w badaniach klinicznych i rygorystycznych testach dermatologicznych.

NUXE, Natura jest cudowna