fbpx

Alma świętuje swoje 20-lecie

Alma świętuje swoje 20-lecie
Alma obchodzi w tym roku swój jubileusz. Z tej okazji na całym świecie organizowane są wydarzenia specjalne celebrujące obchody 20-lecia firmy, fot. materiały prasowe firmy Alma

Alma to światowy lider w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, światło, fale radiowe oraz ultradźwięki. W tym roku obchodzi swój jubileusz. Z tej okazji na całym świecie organizowane są wydarzenia specjalne celebrujące obchody 20-lecia firmy.

Alma oferuje innowacyjne systemy łączące kilka technologii w jednym urządzeniu, które wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom pacjentów i lekarzy. Do ponad 80 krajów na świecie dostarcza obecnie najwyższej klasy urządzenia dla chirurgii, medycyny estetycznej i rynku beauty.

Jednym z wydarzeń specjalnych celebrujących obchody 20-lecia firmy była uroczysta gala zorganizowana w trakcie trwania światowego Kongresu Dermatologii w Mediolanie (WCD2019) w przepięknym parku oraz wnętrzach Villa Borromeo, jednej z najpiękniejszych willi osiemnastowiecznej Lombardii we Włoszech. Wyłącznym dystrybutorem urządzeń Alma w Polsce jest firma ITP S.A.