Poznaj uczestników IV edycji Warszawskiego Dnia Kapelusza

fot. DAMOSFERA

Wielbiciele kapeluszy i pięknych stylizacji zdominowali w niedzielę Rotundę na warszawskim torze wyścigów konnych na Służewcu, gdzie odbyła się już IV edycja Warszawskiego Dnia Kapelusza organizowanego przez Damosferę (Kasię, Edytę i Justynę). Na ulicach o tej porze roku dominują szarości, a patrząc na uczestników konkursu na najpiękniejszą stylizację można było się przekonać jak piękny staje się świat, kiedy nosimy eleganckie stroje i obowiązkowo nakrycia głowy! Było kolorowo i klasycznie! W jury konkursu zasiadła Eliza Gwiazda i Jerzy Petersburski.

Tor Służewiecki to miejsce z historią i tradycją. W okresie międzywojennym przeżywał on na pewno swoją największą świetność, ale obecni włodarze dążą do tego, by i teraz stał się miejscem weekendowych spotkań Warszawiaków. Nie tylko dzięki temu urokliwemu miejscu było zachwycająco niezwykle elegancko, ale również dzięki znakomitym gościom i naszym partnerom. Motiv home zadbał o aranżację przestrzeni i komfort nas wszystkich, Jantar dostarczyła przepysznej i zdrowej wody dla spragnionych gości, zaś La vinotheque zadbał o winną oprawę serwując wyśmienite wina ze swojej oferty. Electrolux jak zawsze przekazał dla finalistów konkursu piękny i najwyższej jakości sprzęt, zaś Ingrid Cosmetics wykonała wspaniałe makijaże organizatorkom wydarzenia, ale również paniom odwiedzającym WDK.

Tylu pięknie ubranych osób dawno nie widzieliście na pewno już od dawna! Na ulicach o tej porze roku dominują szarości, a patrząc na uczestników konkursu na najpiękniejszą stylizację podczas Warszawskiego Dnia Kapelusza można było się przekonać jak piękny staje się świat, kiedy nosimy eleganckie stroje i obowiązkowo nakrycia głowy! Było kolorowo i klasycznie!

Podziwiamy piękno i lubimy je obserwować. Jury, jak co roku, wybierając najpiękniejsze styliacje zwracało uwagę na całość. Czy np. kapelusz pasuje do twarzy, czy nakrycie głowy jest zupełnie oddzielnym elementem stroju.

Patrząc na naszych pięknych uczestników można było się przekonać, że kochają nakrycia głowy, a kapelusze, toczki i fascynatory to ich wielka miłość i pasja!

Bardzo lubię chodzić w kapeluszach i jeśli można dodatkowo połączyć to z dobrą zabawą – zawsze biorę w niej udział – mówiła jedna z uczestniczek.

Wyjątkowo czujemy się nosząc kapelusze, a uczestnicy konkursu podkreślali, że ich stylizacje pochodzą z ich wewnętrznej potrzeby wyrażenia się za pomocą stroju, a nakrycie głowy jeszcze bardziej podkreśla ich charakter. Gratulujemy, bo by pokazać kim się jest naprawdę potrzeba odwagi.

Nie trzeba czekać na sylwestra czy konkursy takie, jak ten w Dniu Kapleusza, by się ubrać elegancko i zgodnie z własną osobowością. Każdy dzień jest po to, by nosić się tak, jak chcemy! A odpowiednie nakrycie głowy bardzo nam pomoże wyrazić siebie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.