1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Ekologia

Ekologiczna pielęgnacja z Your KAYA i Soap for Globe

Kostki pozbawione są silikonów, SLS, parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego. (Fot. materiały prasowe)
Your KAYA we współpracy z Soap for Globe stworzyła linię wyjątkowych kostek myjących do ciała, włosów i skóry głowy. To ekologiczna i ultraodżywcza codzienna pielęgnacja.

Specjalnie opracowany skład – zamknięty w minimalistycznej formule kostki myjącej – został przetestowany przez najlepszych polskich kosmetologów i dermatologów. To skuteczne – i delikatne! – rozwiązanie, jeśli chcemy mieć dobrą kondycję i zdrowy wygląd włosów i skóry.

(Fot. materiały prasowe)

Kostki pozbawione są silikonów, SLS, parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego.

W ofercie znajdują się delikatne kostki do mycia ciała oraz szampony i odżywki w kostce. W każdej serii przygotowanych jest 5 rodzajów kostek – każda z nich to odpowiedź na inną potrzebę codziennej pielęgnacji włosów i skóry. Olejek rycynowy zadba o włosy suche, wyciąg ze skrzypu polnego sprawdzi się dla włosów przetłuszczających się, a kostka myjąco-peelingująca z masłem shea wygładzi skórę wrażliwą.

(Fot. materiały prasowe)

A co najważniejsze – produkty są przyjazne nie tylko użytkownikom, lecz także planecie, zgodnie z filozofią zero waste. Każdy kosmetyk zapakowany jest w kartonik, który nadaje się do recyklingu, a sama kostka rozpuszcza się w wodzie.

Żel pod prysznic czy szampon w kostce to także doskonały zamiennik klasycznych płynów w kontekście wydajności i zasady less waste, ponieważ jedna kostka posłuży znacznie dłużej niż typowe produkty do mycia.

(Fot. materiały prasowe)

Podobnie jak inne kosmetyki Your KAYA, odżywiające kostki do pielęgnacji dostępne są w modelu subskrypcyjnym, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o uzupełnianiu zapasów – kostka trafi pod wskazany adres wraz z innymi produktami codziennego użytku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze