1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Ekologia

Marcin Kydryński poczuł klimat i został kolejnym ambasadorem akcji Rossmanna

Marcin Kydryński (Fot. Agnieszka Wojtun)
Marcin Kydryński czuje klimat, dlatego został drugim – po Arturze Rojku – ambasadorem akcji „Czujesz Klimat?” organizowanej przez markę Rossmann.

Miesiąc temu marka ogłosiła współpracę z Arturem Rojkiem, dziś oficjalnie – jako drugi ambasador – do akcji „Czujesz Klimat?” dołącza Marcin Kydryński – dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival. Artysta wspólnie z marką będzie popularyzował proekologiczne postawy i sprzyjające środowisku działania, w myśl zasady, że małe codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko.

– Natura to moje źródło niekończonych się inspiracji. Jest dla mnie, dla nas wszystkich, bardzo hojna i potrzebuje z naszej strony niezwykłej czułości i troski. Wierzę, że ode mnie, od każdego z nas, zależy jej los. Cieszę się, że zostałem ambasadorem inicjatywy „Czujesz Klimat?” marki Rossmann, która ułatwia nam dokonywanie lepszych wyborów dla środowiska każdego dnia. W ramach „Czujesz Klimat?” możemy wybierać kosmetyki z naturalnym składem, te wyprodukowane z poszanowaniem środowiska i dystrybuowane w opakowaniach, które można poddać recyclingowi. Filozofia „Czujesz Klimat?” jest mi bliska, bo łączy w sobie edukację z budowaniem przekonania, że wspólnie możemy zmieniać świat lepszymi decyzjami – przyznaje artysta.

Czujesz klimat? – to pytanie ma nas zachęcić do refleksji: co wspólnie możemy zrobić dla dobra planety, bo „to, co dobre, dobrze jest robić razem”. Rossmann chce ułatwić klientom wybór bardziej przyjaznych środowisku produktów oznaczając je w sklepach stacjonarnych logotypem „Czujesz Klimat?”, a na stronie www.rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL dodając jeszcze piktogramy symbolizujące:

  • naturalny, przyjazny skład,
  • dobre dla środowiska opakowanie,
  • bardziej zieloną produkcję.

Do inicjatywy „Czujesz Klimat?” Rossmann zaprasza wyjątkowych artystów znanych z troski o naturę, klimat, ale też tworzących i promujących muzykę wyzwalającą dobrą energię i pozytywne wibracje.

Dzięki współpracy Rossmanna z Marcinem Kydryńskim, znanym podróżnikiem i producentem, możliwe jest dotarcie z ideą wspólnego działania na rzecz planety do szerokiego grona odbiorców.

Marcin Kydryński (Fot. Agnieszka Wojtun)

W nadchodzących miesiącach do akcji dołączą kolejni ambasadorzy.

W ramach akcji „Czujesz Klimat?” Rossmann został sponsorem: Open'era (na tegorocznym Open’erze po raz pierwszy w Polsce pojawiła się scena „Czujesz Klimat?” zasilana wodorem), OFF Festival, Siesta Festival oraz Great September.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze