fbpx

Rozmowy o pieniądzach, czyli co robić, żeby je mieć

Rozmowy o pieniądzach, czyli co robić, żeby je mieć
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
fot. Krzysztof Kuczyk / Cukry , www.cukry.com.pl


Aby myśleć i zachowywać się jak człowiek bogaty, nie wystarczy mieć pieniędzy. Trzeba odkryć w sobie również mądrość, która pozwoli cieszyć się dostatkiem w każdej dziedzinie życia – obfitością pomysłów, zainteresowań, radości i energii, a w rezultacie także dostatkiem materialnych przejawów bogactwa.

16 listopada gościnne progi hotelu Le Regina przyjęły Laureatki konkursu zorganizowanego przez Union Investment TFI i „Zwierciadło”, w ramach Akademii Zwierciadła. Tegoroczna inicjatywa odbyła się pod hasłem: „Rozmowy o pieniądzach, czyli co robić, żeby je mieć”. Każda z Laureatek, kierując się myślą przewodnią: „stać mnie na to!”, w bardzo pomysłowy i szczery sposób opisała swoje doświadczenia i marzenia, czym zapewniła sobie udział w warsztatach. Panie przyjechały z całego kraju i nie bacząc na niesprzyjającą aurę, stawiły się w hotelu.

Spotkanie składało się z trzech części. Na początek Uczestniczki pod okiem psychologa i coacha Lidii Czarkowskiej miały okazję dowiedzieć się m.in., w jaki sposób odpowiednie nastawienie może pomóc osiągnąć cele w sferze materialnej i zapewnić obfitość w życiu. Część druga, którą poprowadził ekspert Union Investment TFI Jan Gołąb, objęła bardzo praktyczne szkolenie o tym, jak radzić sobie z finansami, zrozumieć zasady skutecznego inwestowania i po jakie rozwiązania sięgnąć w konkretnych warunkach gospodarczych. Informacje te okazały się użyteczne w trakcie ostatniej części warsztatów — gry inwestycyjnej przygotowanej przez specjalistów w tym zakresie. Aby wygrać, trzeba było bowiem czerpać ze świeżo nabytej wiedzy.

Czytaj więcej w poradniku Union Investment TFI S.A.

Intensywne popołudnie i wieczór przyniosły wiele wrażeń — mamy nadzieję, że wpłynęły także na sposób podejmowania decyzji finansowych przez Laureatki. Jak to celnie ujął Jan Gołąb: „One już niemal myślą jak inwestorki!”.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze