Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku. Oto nowa odsłona portalu zwierciadlo.pl. Jak Ci się podoba? Zmiany są, oczywiście, ale to nadal zwierciadlo.pl!

Przez te miesiące, które upłynęły od otwarcia platformy (w końcu października 2010), uważnie śledziliśmy, co o nas myślicie, co Wam się w portalu podoba, czego Wam brakuje. Pisaliście o tym na forach, w komentarzach, w mailach do redakcji. Dziękujemy!

I cóż ? Okazało się, że użytkownik sieci szuka czegoś innego niż czytelnik prasy. A chcemy, żeby nasi Użytkownicy dostawali to, czego potrzebują. Na portalu pojawiać się będą zatem – obok materiałów z magazynów „Zwierciadło”, „Sens” –  treści unikalne, pisane specjalnie dla nas: komentarze do tego, co wokół; blogi ekspertów; aktualności. To jedna zmiana, choć ani najważniejsza, ani najtrudniejsza do przeprowadzenia. Po prostu „jedna z”.  Kolejna to grafika. O gustach się nie dyskutuje, ale nam się ta nowa kolorystyka podoba. Jest radosna i nowoczesna; łagodna, a zarazem energetyzująca. Mamy nadzieję, że Wam spodoba się także.

Są też zmiany w rodzaju „czego nie widać”. A przynajmniej nie od razu. Zmiany, które sprawią, że platforma będzie działała szybciej, efektywniej, przyjaźniej. Nad funkcjonalnością będziemy pracować w dalszym ciągu, z czasem pojawią się nowe aplikacje – wszystko po to, żeby serwis zwierciadlo.pl był jeszcze lepszy.

Jest jednak coś, co nie zmieni się nigdy: nam naprawdę zależy na tym, żeby być WASZYM portalem. Piszcie więc o tematach, które Was interesują i o sprawach, które Was nurtują. Komentujcie, spierajcie się z nami – w ten sposób będziemy wspólnie się rozwijać.

Do historii przechodzą zazwyczaj pierwsze kroki. Dla nas to krok kolejny, ale dostarcza emocji wcale nie mniejszych niż wcześniejsze. To wielka frajda móc dzielić je z całą społecznością zwierciadlo.pl!

Redakcja zwierciadlo.pl