1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Utwór tygodnia: Możdżer, Danielsson, Fresco – Pub 700

Outside Music
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
W naszym cyklu „utwór tygodnia", polecany przez stypendystów Młodej Polskiej Filharmonii, Karolina Bober proponuje dziś „Pub 700” Możdżera, Danielssona i Fresco z albumu Between Us and the Light z 2006 r. Dlaczego? Bo jest „niesamowity w każdej sekundzie. Od kiedy pamiętam, pomaga mi się uspokoić i zebrać myśli. No i po prostu uwielbiam trio Możdżer-Danielsson-Fresco”.

Karolina Bober, klarnecistka, uczy się w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest stypendystką Młodej Polskiej Filharmonii od 2011 r. Ostatnie osiągnięcia, którymi chciałaby się pochwalić, to I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Warszawie oraz II miejsce na X Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim. fot.arch.pryw.

Muzyczny kwestionariusz MPF

Moja przygoda z muzyką zaczęła się…  z czystej ciekawości – chodziłam do podstawówki naprzeciwko szkoły muzycznej. Podziwiałam dzieci, które wchodziły do budynku z tajemniczymi futerałami, i postanowiłam do nich dołączyć

Kiedy nie gram, to… spędzam czas ze znajomymi, czytam, odwiedzam ulubioną kawiarnię, obijam się :)

Młoda Polska Filharmonia to projekt, który całkowicie zmienił mój pogląd na grę w orkiestrze, co wywarło ogromny wpływ na moje plany na przyszłość.

Moje najbliższe plany to dostać się na Akademię Muzyczną i czekać, co los przyniesie!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze