1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Bracia Lwie serce” Astrid Lindgren. Czyta Edyta Jungowska

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Pełna fantastycznych przygód, przejmująca opowieść o braterstwie, miłości i przyjaźni, rozgrywająca się w baśniowej krainie Nangijali.

Dwaj bracia - Karol i Jonatan - mieszkają szczęśliwie w Dolinie Wiśni, aż do dnia, kiedy ich spokojowi zaczyna zagrażać zły Tengil i okrutna Katla. Bracia wyruszają w niebezpieczną podróż, aby bronić wolności i szczęścia mieszkańców Nangijali. Co chwilę muszą wykazywać się sprytem i odwagą oraz pokonywać własne słabości dla dobra innych.

6. godzinna wycieczka po magicznej krainie słuchania!

PŁYTA W FORMACIE MP3

źródło opisu: jungoffska.pl

Nowe opakowanie, w środku dedykacja pisana własnoręcznie przez Edytę Jungowską oraz wklejone jej zdjęcie.

Są rzeczy, które się musi zrobić, bo inaczej nie jest się człowiekiem, tylko nędznym śmieciem.

Z pozdrowieniami Edyta Jungowska”

Edyta Jungowska - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest absolwentką PWST w Warszawie. Ma na swym koncie prawie 30 ról w Teatrze TV. W 1995 pojawiła się po raz pierwszy w Kabarecie Olgi Lipińskiej, z którym współpracowała do 2000. Właścicielka wydawnictwa Jungoffska wydającego audiobooki, oraz książki dla dzieci i młodzieży.

 

Zebrane środki trafią do Oddziału Bajka – Wędrującej Szpitalnej Biblioteki. Akcja, zainicjowana przez miesięcznik Zwierciadło, wspiera Fundację „Serdecznik” w zakupie książek dla dziecięcych oddziałów. Każdy może wylicytować książkę na aukcji charytatywni.allegro.pl i wspomóc dzieci. 

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze