1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

5 edycja? 5 nowości! – Kino w Trampkach kontratakuje

5 edycja Kina w Trampkach stratuje już 31 maja i trwać będzie do 11 czerwca 2017 roku w kinach: Luna i Kinoteka. Festiwal filmowy dla Dzieci i Młodzieży rusza pełną parą. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 5 odjazdowych nowości, które w tym roku znajdą się na festiwalu. Start:

  1. Kino w Trampkach. Naturalnie
Zajrzyj z nami do dziupli ptaków, wyostrz swój słuch, dotyk i węch w ramach nocnych spacerów po parku, przyjdź i posłuchaj magicznych opowieści z zaklętego ogrodu oraz dowiedz się co w trawie piszczy w ramach wyjątkowych warsztatów i filmów tematycznych.
  1. Rowerowy Maj z Kinem w Trampkach
Wyjeździj bilet do kina dla całej klasy! Warszawskie szkoły rywalizują w dojeżdżaniu na lekcje na rowerach, rolkach, hulajnogach czy deskorolkach. Nie czekaj i zgarnij jeden z 5 biletów dla całej klasy. A już 22 maja w Parku Fontann  piknik inauguracyjny z mnóstwem atrakcji.
  1. Young VIBES
Już 8 czerwca o godzinie 18:00 w kinie Luna specjalny pokaz filmów zrealizowanych przez nasza młodzież. Będzie czerwony dywan, ścianka i glamour. Wieczór uświetni występ grupy BCA Flash. Zaś po projekcji After Party „Szpilki i lakiery” w asyście autorów filmów festiwalowych. Zapowiada się szampańska zabawa.
  1. Telewizja Młodzieżowa
Wielką rolę w przygotowaniu Trampkowego Festiwalu odgrywaj dzieci i młodzież. Niezmiennie od lat tworzą niezapomnianą atmosferę, pomagają w pracach organizacyjnych czy podejmują się wspaniałych inicjatyw. W tym roku zajmą się przygotowaniem materiałów zdjęciowych, prowadzeniem wywiadów oraz organizacja pracy studia telewizyjnego. Czy się im uda? Nie mam y co do tego żadnych wątpliwości.
  1. Jury Rodziców
Tak, to nie kawał.  W ramach tegorocznej edycji jurorami festiwalowymi zostaną także rodzice. Wybiorą oni najlepszy film pokoleniowy, pozwalający poznać rodzicom świat dzieci i młodzieży.

Zmiana ról? Powrót do przeszłość? Okaże się już niebawem

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze