1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. ICOONE® Laser: szybko i skutecznie likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę i obrzęki limfatyczne!

ICOONE® Laser: szybko i skutecznie likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę i obrzęki limfatyczne!

ICOONE® Laser jest idealnym rozwiązaniem dla osób z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, mających problem z luźną skórą, walczących z nadwagą i cellulitem, po liposukcji, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, a także dla osób z obrzękami nóg oraz dla kobiet po ciąży.

ICOONE® LASER łączy energię lasera diodowego, światła LED oraz masażu podciśnieniowego. Połączenie to pozwala na niezwykle skuteczne i kompleksowe modelowanie całego ciała podczas jednego zabiegu. ICOONE® Laser jest idealnym rozwiązaniem dla osób z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, mających problem z luźną skórą, walczących z nadwagą i cellulitem, po liposukcji, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, a także dla osób z obrzękami nóg oraz dla kobiet po ciąży. W efekcie zabiegu następuje redukcja cellulitu na udach i pośladkach, ujędrnienie i zagęszczenie skóry na brzuchu, nad kolanami oraz na ramionach, redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, udach, pośladkach i ramionach oraz wymodelowanie konturu ciała.

Zabieg trwa 30-60 minut w zależności od obszaru. Najlepsze efekty przynosi wykonanie serii 10 zabiegów z częstotliwością 2 razy w tygodniu.

Cena zabiegu od 300 zł.

Gdzie: CHIC Klinika Twarzy i Ciała

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze