1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Konferencja Moc i zdrowie jest w Tobie!

Konferencja Moc i zdrowie jest w Tobie!

Zobacz galerię 14 Zdjęć
Zapraszamy serdecznie na naszą wyjątkową konferencje o holistycznym podejściu do zdrowia, która odbędzie się 9 czerwca na Torwarze. Zarezerwujcie sobie cały dzień na niezapomniane wrażenia i obfity program, w którym każdy znajdzie na pewno coś dla siebie.

Działając z ramienia Fundacji Talentów Moc organizujemy konferencję na rzecz 2 podwarszawskich domów dziecka, która odbędzie się 9 czerwca 2018 w Hali Torwar w Warszawie.

Tematem przewodnim wydarzenia jest " Moc i zdrowie jest w Tobie". Podczas tej konferencji, będzie można wysłuchać 14 prelekcji na temat budowania zdrowia w ujęciu holistycznym. Konferencja jest podzielona na 2 części. Podczas pierwszej skupimy się na sposobach wzmacniania ciała poprzez odpowiednią dietę, aktywność fizyczną, świadomość i uważność dla swoich przekonań i emocji. Dowiemy się, jaką rolę odgrywa dla zdrowia świadomość przyczyny chorób i jak w pracy z podświadomością wzmacniać proces powrotu do równowagi i zdrowia. W drugiej części dowiemy się jak odkryć swój potencjał, jak radzić sobie ze stresem i w jaki sposób uwalniać się od ograniczeń i negatywnych emocji, które wpływają na nasze zdrowie. Podczas konferencji będą również części warsztatu - m.in. w przerwie odbędzie się ruch spontaniczny, a na zakończenie koncert mis tybetańskich. Dzięki temu, to wydarzenie to nie tylko bogaty merytorycznie program, ale również możliwość praktycznego doświadczenia zmiany.

Jeśli interesujesz się zagadnieniami związanymi ze zdrowiem, z osiąganiem fizycznej i mentalnej równowagi budowanej na poziomie świadomości i podświadomości, to wydarzenie jest dla Ciebie.

PROGRAM KONFERENCJI:

Sesja I: Ciało

10:00 - 10:30 Lidia Trawińska - Zastosowanie tlenoterapii hiperbarycznej i personalizowanej diety do skutecznego leczenia chorób z autoagresji – studium przypadku - Łuszczyca i AZS 10:30 - 11:00 Dr inż. Agnieszka Gębusia - Ciało, myśli, emocje… holistyczna profilaktyka zdrowia. 11:00 - 11:30 Ania Rodziewicz - Terapia czaszkowo-krzyżowa jako narzędzie wsparcia medycyny akademickiej 11:30 - 12:00 Justyna Salomonowicz-Gustaw - Znajdź swoją równowagę - dieta, relaksacja, uważność - jak zrozumieć potrzeby swojego ciała i na nie odpowiedzieć 12:00 - 12:30 Karolina Basińska - Czy Twój kosmetyk jest bezpieczny? 12:30 - 13:00 Ewa Julia Cejner - Od uświadomienia do wyzdrowienia 13:00 - 13:30 Julia Trawińska - Czego nie dowiesz się od lekarza, czyli spersonalizowana medycyna przyszłości 13:30 - 14:30 Sławomir Gęściak -Uwolnić ciało, Ucieleśnić duszę, czyli Ruch i Praca z Ciałem jako sztuka uzdrawiania ruch spontaniczny dla wszystkich zaproszonych gości 14:30 - 15:00 Przerwa obiadowa Sesja

II: Umysł

15:00 - 15:30 Andrzej Goc - Życie w zgodzie z sobą dzięki FRIS® 15:30 - 16:00 Elżbieta Strzyga-Zdanowska - Praca z podświadomością kluczem do szczęścia i spokoju wewnętrznego 16:00 - 16:30 Ewa Schmidt - Emocje decydują o wszystkim - życzenie jest rozkazem 16:30 - 17:00 Ksenia Baranik - Chirurgia fantomowa - zabiegi bez skalpela oraz Maciej Kowalski - Dusza jako brakujący element pełnego szczęścia 17:00 - 18:00 Ewa Gęściak - Uzdrawiająca moc dźwięku i wibracji - koncert mis                      tybetańskich

Zakończenie.

Link do opisu Konferencji i postaci Prelegentów: 

Link do zakupu biletów: 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze