1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. GOOD TIME DAY SPA ŚWIĘTUJE 3. URODZINY

GOOD TIME DAY SPA ŚWIĘTUJE 3. URODZINY

Zobacz galerię 15 Zdjęć
Trzy lata temu na mapie Poznania pojawiło się wyjątkowe miejsce, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą oddać się w ręce ekspertów nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Dla uczczenia 3. urodzin, 14 lipca 2018 r. na Grunwaldzkiej 52 zjawili się wyjątkowi goście, a wśród nich Pani Dorota Wellman.

- Urodziny są szczególnym dniem, dla każdego z nas, to idealny moment na podsumowania i określenie kolejnych celów. To także doskonała okazja do podziękowania tym, bez których nie byłoby nas w tym miejscu – mówi Katarzyna Głydziak, właścicielka Good Time Day Spa. – W dowód wdzięczności za zaufanie oraz codzienne inspirowanie, te urodziny są ukłonem w stronę naszych wspaniałych klientów oraz partnerów, którzy każdego dnia są dla nas źródłem radości, dumy i poczucia sensu – dodaje Katarzyna Głydziak.

Good Time Day Spa specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz w odmładzaniu twarzy. Poznaniacy cenią to miejsce nie tylko za profesjonalizm oraz bogate portfolio najnowocześniejszych i skutecznych zabiegów, ale także za atmosferę i wyjątkowo przytulny, intymny klimat miejsca.

Grunwaldzka 52, Poznań

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze